Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom rá, hogy birtokol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom rá, hogy birtokoljanak?

Figyelt kérdés
Ez mennyire beteges?
2017. márc. 17. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Elegge. Gondolom azert, mert egymagad keptelen vagy magadtol letezni.
2017. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Mert nem tudod, milyen az valójában...

És igen, beteges.

2017. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem beteges
2017. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha te csak valaki tulajdonaként vagy boldog, akkor beteg vagy.

Viszont, ha ezt nőként éled meg, akkor "szerencséd" van, sok olyan barom van, aki kifejezetten ezt keresi.

2017. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem teljesen tulajdonként szeretném, ha birtokolnának, nem tárgyiasítani szeretném magam, nem olyan értelemben
2017. márc. 17. 19:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd bővebben?

Milyen nemű vagy és hány éves?

2017. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem is tudom... csak úgy érzem jó lenne ha valaki azt mondaná rám "az enyém", meg úgy érzem úgy nem lenne olyan komplikált belelátni a másik fejébe hogy vajon mit érez, mert mondhatja valaki hogy a barátja/barátnője vagy nem biztos, hogy úgy is érez de ha valaki azt mondja hogy az övé vagy, azt hiszem az már jelent valamit

és lány vagyok és 18

2017. márc. 17. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Akkor a feltett kérdésed totál félrevezető.

Amit itt az utolsó kommentedben leírtál, az teljesen normális, mindnyájan így vagyunk vele.

Megnyugodhatsz! :)

2017. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát a kérdés lehet, hogy tényleg fura volt egy kicsit :D

nem igazán tudtam hogy fogalmazzam meg rendesen, kis regényt meg nem akartam írni

2017. márc. 17. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igy sem normalis. Nem a baratome vagyok, hanem egymas baratja es baratnoje vagyunk, nekem ez boven eleg, akkor sem fogom es nem is akarom az ovenek erezni magamat, ha hazasok leszunk. Kulonallo szemely vagyok, nem valakie.
2017. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!