Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim! Tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Tényleg én lennék a "buta"?

Figyelt kérdés

Történet röviden. 5évig volt párom. Csókolózott mással buliban, rájöttem, tartották utána a kapcsolatot, majd leléptem. (+volt pár dolog még ami gyanús és durva)

Jött egy lány, lefeküdtünk többször, majd jött az ex.

Balf.szságomnak meg annak köszönhetően h szerettem, visszafogadtam. 2évig hallgattam hogy én voltam együtt mással. Mindig azt válaszoltam hogy magának főzte.

Nem olyan sz.r időszakban összeköltöztünk, majd a vége nagyon durva lett. Dolgozom, mellette vállalkozom, vele voltam és megkaptam hogy egy semmire kellő vagyok mert nem segítek neki a házimunkába (pedig időmtől függően segítettem, napi szinten csak nem eleget).

Szummaszummárum nagy veszekedés közepette elcuccoltam, mivel heti szinten ezt hallgatni igen gáz. +az is hogy nem tudtam benne megbízni. Már a végére úgy voltam vele, hogy lehet épp most d.gják... De áh nem érdekel. Elmondása szerint pedig változott. Vagy csak ügyesebb volt :D Mindegy is, lényeg hogy nem volt bizalom.

Azóta beszéltünk, csak azt tudja mondani hogy ő soha nem adta volna fel, stb, meg hogy én milyen szar vagyok.

Tényleg ennyire sügér némelyik nő? Nem tudom hová tenni a dolgot.



2017. márc. 18. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dolgozol és melette vàllalkozol és még a hàzi munkàba is besegìtesz....Volt gondolom pénze is meletted. Ha van pénzed miért nàla laksz?? Vagy közös albiban? Mert gondolom a (hàzas ) bikàja nem tudja eltartani. Minek beszélsz vele...érzelmi zsarolàs amit csinàl. Ugy vaghatnàl vissza ha talàlnàl egy rendesebb lányt és megmutatnád milyen boldogok vagytok...majd a volt barátnődnek bevàgnàd örülsz ,hogy még beszéltek de ennek igy kellett lennie és reméled egyszer ő is olyan boldog lesz mint te..:)
2017. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszabb ***** válasza:
Persze, mindennek te vagy az oka. Annak is, hogy megcsalt. Mindig a férfi a hibás, már megszoktuk. Ott cseszted el, hogy visszafogadtad ezt a vérszívó keselyűt. Szakíts meg vele mindent, ha nem akarsz pár év múlva az ideggyógyászaton (vagy a pszichiátrián) kikötni.
2017. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg minden bántó szándék nélkül, ki a nagyobb sügér, aki ezt csinálta veled évekig, vagy aki hagyta?
2017. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele. Nem bántottál meg. :-)
2017. márc. 18. 08:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de szerintem nem te vagy a buta hanem az a lány egy idióta...ő csalt meg, viselje következményeit! Inkább örült volna hogy vissza fogadtad.
2017. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad kiszolgáltatott helyzetbe kerülni,értem ezalatt,hogy visszafogadtad.

Fölényben érezhette magát és ezzel vissza is élt.

Ha egyszer bezársz egy ajtót,nagyon messzire dobd a kulcsát,nehogy megtaláld.

Tiszteletem.


F.

2017. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szergej55 ***** válasza:
100%
Gyerekek, tanuljuk meg még egyszer és utoljára: exet sosem engedünk vissza, hát még ilyen után.
2017. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sem bosszút állni rajta, sem azon agyalni, hogy ki volt a nagyobb sügér (addig is csak a saját idődet pazarlod fölöslegesen), nemes egyszerűséggel meg kell szabadulni tőle egy életre.
2017. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamit jegyezz meg kérlek. A nők esetében bármi van, BÁRMI volt vagy lesz, az alap felállas, hogy a te hibád. Neked csak egy dolgod lehet, azon gondolkozni hogyan hozhatod helyre, amit elcsesztél. :)
2017. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted hogy leléptél, egy igazi házisárkány, aki mással dug.. Élvezd a szabadságot, xard le a r*bit
2017. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!