Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha letiltom örökre elveszítem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha letiltom örökre elveszítem? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt és nagyon sokáig a facen tartottuk a kapcsolatot. Most viszont arra kér, hogy egy "ideig" hanyagoljuk egymást, most ez a férfi becsületemen eléggé csorbát tör és nem tudom elviselni, hogy folyton látom, hogy fent van, ezzel-azzal új ismerős, nekem meg alig ír.


Azt gondoltam az lenne a legjobb, ha egy hónapig mondjuk letiltanám, és utána esetleg feloldanám és újra beszélnénk. De lehet, hogy utána már nem állna velem szóba. Mit gondoltok?


2017. márc. 18. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha engem letiltana igy valaki akkor nem tartanám vele a kapcsolatot. Ez gyerekes viselkedés. Lehet több oka is annak hogy nem beszél veled, lehet hogy megunt, de az is lehet hogy történt valami és azért nem ír. Mikor egy családtagom meghalt akkor hónapokig nem irtam senkinek és engem is tiltottak le, később nem érdekltek ezek a személyek, de ugyan ugy fel lépkedtem nézelődni egy kicsit.
2017. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Magam miatt tiltanám le, mert az idegeire megyek, így legalábblenne visszatartó erőm, hogy elfelejtsem.
2017. márc. 18. 10:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez a "hanyagolás" kérlek szépen azt is jelenti, hogy a kapcsolatnak lehetséges, hogy vége.


Ne áltasd magad: a nőknek nagyon fontos, hogy éreznek-e valamit egy pasas iránt. Ha már azt akarja, hogy "hanyagold", akkor az azt jelenti, hogy nincs rád szüksége, mert el van magának, esetleg megkapja az érzelmi töltetet mástól.


Olyan van persze, hogy egy kis hanyagolás után visszatér, mert rájön, hogy kellesz neki, de ez attól is függ, hogy viselkedsz.


Légy férfi. Menj el bulizni, csajozz, meg minden. Ha pl. meglátná, hogy szép nők társaságában bulizol, és flörtölgetsz velük, nem kizárt, hogy azonnal felkeltenéd az érdeklődését. Zavarná, hogy másokkal vagy.


A csajok ilyenek, ez van.

2017. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell letiltanod, de ha nem akarod látni mi zajlik az oldalán, akkor van lehetőséged beállítani, hogy nem akarod látni a megosztásait, eseményeit és erről ő nem fog tudni.

Persze ehhez az is kell, hogy utána ne mászkálj be az oldalára kíváncsiskodni.

Megjegyzem, szerintem is felejtős vagy a csajnál, csak nem akart nagyon megsérteni és udvariasan így adta tudtodra, hogy nem kellesz neki.

2017. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha letiltod, ő nagyon megkönnyebbül, te pedig túl tudsz rajta lépni, mindketten nyertek vele. Ha már valakit annyira idegesítesz, hogy meg kell kérnie, hogy hanyagold, abból már nem lesz semmi, ezt azért jobb, ha tudod.
2017. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a lassú leépítés egy újabb szakasza a részéről. Szomorú, de tedd túl rajta magad. De vigyázz, ne dőlj be, és légy résen, ha éppen akkor "közeledik" hozzád, mikor épp valami baja van, amikor pedig minden OK akkor "hanyagold" van rögtön... Ne hagyd magad.
2017. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2017. márc. 18. 11:07
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, azt mondja, hogy épp most van baja. Bemásolom mit írt, remélem nem tudja meg. Bár ha megtudja (megtudod!) Akkor is, legalább látod, hogy törődök veled.

Itt az üzenet:


"nem vagy senki, ne mondj ilyet, és nem is voltál belém szerelmes, nme lehettél, mert nem is nagyon ismersz. csupán a gondolatba hogy van valaki. Kedves srác vagy és azt hittem lehetünk barátok, de nekem ez kicsit sok... főleg ebben az időszakban amit nem értettél meg. Nem azt mondom hogy ne beszéljünk életünk végéig mert persze érdekel a sorsod, de kérlek most hanyagoljuk egymást kicsit. Remélem nem haragszol rám, és megértesz kicsit. Szia. és sok sikert!"


"Félre értettél , én nem szeretém megszakítani a kapcsolatot, csak tàvolsàvot szeretnék, főleg mert azt írtad hogy szerelmes voltàl és neked fàj, ez neked is rossz ,meg nekem is, mert nem akarok fàjdalmat okozni. Lehet nem értesz most velem egyet, de nem szeretnék veszekedni."

2017. márc. 18. 11:09
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


Bocsánat, ha nagyon nyers leszek, nem sértésnek szánom, de elég világosan lejön, hogy ennek a lánynak nem kellesz... Nem akar bunkón elzavarni, de itt több sosem lesz.


Remélem nem volt túl erős ez így.

2017. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
VAN BARÁTJA
2017. márc. 18. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!