Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem tulzas ez vagy ez sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem tulzas ez vagy ez sok?

Figyelt kérdés
A parom szereti a sort ami zavar.. minden nap nem iszik,minden masodik es harmadik nap vahy van hogy negyedik nap 1 sort itthon,volt hogy ketto.. de zabar ha valakihez megy es ott kinaljak es akkor csuszik 4-5 .. hétvégenként anyuekhoz atmegyunk es ott iszik a neveloapammal meg 1-1 kis dobozost meg egy 1 vagy 1,5 literes sort.. szombat es vasarnap.. En rigolyam vagy igazam van? Lehet azer zavar mer az apam ivott regen mikor elt.. a parom 34 eves,orulnel ja a poenkodosok nem kommentelnenek!

2017. márc. 18. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Engem is zavarna.
2017. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Engem is! Tényleg túlzás már.
2017. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezt neked kell eldönteni. Ha te nem szeretsz annyit inni, mint ő, akkor nyilván zavar téged.


Azt javaslom (egy józanabb állapotában) beszélj azzal az emberrel. Ha szeret téged, akkor meg tudtok egyezni, hogy pl. keveset igyon, vagy a jelenlétedben egyáltalán nem (esetleg véglet leteszi az üveget).


Sok sikert.

2017. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az édesapád miatt zavar ez téged. De ez nem túlzás szerintem. Inkább annak örülj hogy csak sört iszik. Ha mimden nap meginna 4 litert akkor megérteném, de ez ne zavarjon.
2017. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi véleményünkre vagy kíváncsi? Ahogy már előttem is írták, úgyis az számít, hogy téged zavar-e.

Nekem az iszogatással önmagában nem lenne problémám, ha a párom agresszívan viselkedne vagy sörhasat eresztene a hatására, azzal már igen. A valódi gondot az jelenti, hogy innentől nem nagy lépés ráfüggni a nagyobb mennyiségű piára. Én már csak tudom, anno nevelőapám is így kezdte, aztán állandó pénzelverés, éjszakázás, üvöltözés lett belőle, végül pedig válás. Ha a te párod képes tartani a mértéket, az mindenképpen pozitívum, ennek ellenére muszáj lesz beszélned vele, ha változást szeretnél.

2017. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi rossz nincs ebben. 25 nő
2017. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem zavarna.

27/n

2017. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Engem ezek a hétvégi sörözések zavarnának csak. Hét közben a "minden masodik es harmadik nap vahy van hogy negyedik nap" nem számottevő fogyasztás, ha valóban szereti a sört, és az ízéért issza. A hétvégit viszont így első ránézésre férfiként is sokallom.
2017. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na és? A párommal mi bármikor megbontunk egy - jó minőégű kézműves - sört filmezéskor, pl... nem ügy, ettől nem válunk alkesszé.

28n

2017. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!