Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne valamit felmutatnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne valamit felmutatnia a férfinak, hogy legyen barátnője?

Figyelt kérdés
Itt most inkább az anyagiakra értem. Sokat lehet azt hallgatni, hogy legyen jó jövedelme, stabil egzisztenciája, külön élés és kocsi. Én meg azt látom, hogyha egy nő normális értékrendű akkor nem azt nézi, hogy mit ért el az életben, hanem az értékeit. Persze vannak érdekre menő kislányok, de ők úgy is rosszul fognak járni a végén.
2017. márc. 18. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

El sem hiszem, hogy ezt itt egy pasitól hallom.

Igen, az értékek fontosabbak.

2017. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Mert egy érett nő, egy felnőtt kapcsolatban a párjával nem csak parkban akar andalogni vagy kakaóscsigát enni a mamánál, hanem közös életet tervez. A nők sok mindenre képesek, de egyedül nekik is nehéz egy közös lakást venni ahol saját családot alapíthatnak. Nagyon szép ha egy férfi kedves és figyelmes, de abból nem fogunk felnevelni egy gyereket.


A kérdésedre ez a válasz. A kérdésedhez mellékelt megjegyzésre nem tudok mit csinálni. Gondolom úgysem hiszed el, hogy a legtöbb nőnek azért a kocsi pl nem alap elvárás és nem is milliomost keresnek, de igen tudja eltartani magát felnőttként.

2017. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerű evolúció. Egy nőnek, ha valaki megtetszik nem azt nézi, hogy milyen lehet a pasival egyet szexelni, hanem elképzeli a közös jövőt. Igen elgondolkodunk azon, hogy ha szülök neki egy gyereket, akkor tud-e majd róla gondoskodni és itt jön képbe a pénz és az önálló élet.
2017. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha lesz 2-4 gyerekünk, akkor nem mindegy hogy mennyi a keresetünk. És ha nekem már adott egy fix X-összegű keresetem (az én szempontomból), akkor az mellé a másikét kell még hozzáadni, hogy kijöjjön a végeredmény.
2017. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Annyit, amennyi neked elég. Nekem nem kell a te pénzed, az enyémből nem adok. Gyerek nem lesz. Ennyi.
2017. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
#3 azon is el kellene gondolkodni, hogy nem NEKI szülöd a gyereket, hanem az a gyerek közös lesz, és nem csak neki kellene azt a gyereket eltartani ami közös, hanem neked is.
2017. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6


Ha minden gyerekkel az apa megy GYES / GYED-re, szívesen eltartom a piciket egyedül saját magam mellett az 5-9 év alatt.

2017. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Én ugyanazt várom el, ami nekem is megvan. Nem egy pasi tekinti a saját lakású nőt ugródeszkának, a kocsival rendelkező nőt privát sofőrnek.
2017. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk még egy átlagos kinézetű normális nő sem fog leállni egy fazonnal,akinek egy foga van,az is láncon és van egy rahedli adóssága,nem,hogy még egy jobb kinézetű-volt ilyen kérdés-. Most kérdező,mit vársz? Egy két diplomásnő álljon le egy nyaúc osztályt se végzett,fogatlan,adósságokban úszó mókherral?Ugye csak viccelsz?

Ugyan az alapdiplomám még csak folyamatban,de egy párkapcsolatban egy szakmát vagy érettségit elvárok most is,amit a jelenlegi párom meg is szerzett.Lassan az érettségije mellé szakmája is lesz és még mellette diplomázni is fog 1,5 év múlva.

2017. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*meg is szerez
2017. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!