Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nektek milyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek milyen pasi jön be? Aki vékonyabb de szálkás vagy a nagyobb darab, de van rajta felesleg is?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Halban sem szeretem a szálkásat, miért lenne ez másképp a pasiknál.
2017. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a pasi arca, feje és öltözködési stílusa érdekel. Jártam már vékony szálkás és némi felesleggel rendelkező pasival is.. Mindkettő nagyon vonzó volt, jó volt vele. A van rajta felesleg azonban nem egyenlő a marha nagy túlsúllyal.
2017. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a #2-nál. 27/N
2017. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor nincs válasz?
2017. márc. 18. 19:16
 5/12 Linó03 ***** válasza:
Én mindkét típusból találkoztam már olyannal, ami bejött. De alapból a nagyon vékony srácok nem jönnek be, mert rajtam felesleg ugyan nemigen van, de sportos vagyok, így néha a vékony srácokról azt érzem, hogy vékonyabbak nálam, és az nem szimpi nekem egy fiún. Akkor inkább legyen egy kis plusz.
2017. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a szálkás pasik nem jönnek be, inkább legyen rajta egy kis súlyfelesleg.
2017. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi vékonyabb nálam, az frusztrál. Ez olyan, mint a pasiknál a náluk magasabb nőkkel... Szóval nekem az a bajom, hogy szarul érzem magam mellettük, úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó. Tudom, hülyeség, de a nagyon kifyúrt srácokkal is igy vagyok.
2017. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem bírom a pálcikákat, nem tudok férfiként tekinteni rájuk.
2017. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A közepes. De ha választani kell, inkább a vékonyt próbálnám noszogatni, hogy gyúrjon vagy hízzon kicsit. Ha másképp nem, az évek múlásával csak összejön neki. De aki már most úgy kezdi hogy kicsit nagyobb darab, arról általában kiderül, hogy háromszor akkora, mint gondolnám, és egyértelmű, hogy idővel meg csak hatszor akkora lesz. És ez elijeszt...
2017. márc. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a nagyobb darab pasik tetszettek, persze nem a teljesen hájas típus, hanem akin van izom és zsír is. Nem tudtam volna elképzelni magam egy sovány pasi oldalán. Aztán megismertem valakit, akinek konkrétan minden testrésze vékonyabb volt nálam, pedig én sem vagyok kövér :D A derekát kb egy kézzel átértem, a vállaim, végtagjaim is szélesebbek voltak az övénél, mégis úgy megszerettem és vonzódtam hozzá, ahogy azelőtt senkihez. Igaz már szakítottunk, de azóta csak a vékonyabb pasikat nézem meg.
2017. márc. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!