Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy találkoztatok valakivel akibe szerelmesek lettetek pedig voltak külsejét tekintve "hibái"?

Figyelt kérdés
Például valaki nem szeretne összejönni egy olyan lánnyal vagy fiúval aki fogszabis vagy szeplős vagy van egy anyajegy az orrán szóval bármi mégis találkozol valakivel aki alapbol nem az eseted és szerelmes leszel.. ilyen van? Volt veletek? Példákat is írjatok kérlek.
2017. márc. 19. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Van. Velem ugyanez volt. Először csak úgy véletlenül megismertem,aztán mondom miért ne, hát spanolgassunk. Aztán áá nem is olyan rossz egy patront megér. Aztán beleszerettem, majd összejöttünk elmúlt rájöttem nem szeretem csak fellángolás volt viszlát.
2017. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkét barátnőm alapból az esetem volt, az egyiknél volt olyan, hogy nagyon vékony karjai voltak, miközben nekem gyengém a formás női kar, de nem volt ennek komoly hatása.
2017. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Persze, van ilyen. Az én példám nem pont ilyen, de hasonló: az ideálom a tipikus szépfiú volt: szőke, kék szemű, sportos, stb... majd miután szétmentünk az Ideállal (nem haraggal, tehát nem változott a "kép", továbbra is ez volt az ideál), jött a túl magas, szőrös, vékony testalkatú, és hosszú hajú (soha nem tudtam volna elképzelni hosszú hajú pasit magamnak) párom, aki már 2 gyönyörű gyermekünk apukája. :)

Ill. jó példa még az öcsém: mindig a csinosan öltözködő, nőies, normál/esetleg vékony lányokat preferálta. Ehhez képest a barátnője egy laza, hippis stílusú, és (bocs, hogy ezt így kimondom, de) kifejezetten kövér lány, akivel mellesleg már az eljegyzést fontolgatja. :)

2017. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pasijaim kb negyede tetszett csak, mindegyikükkel a belső miatt voltam. De nem ezek miatt mentünk szét, egyszerűen csak mégsem illettünk össze.
2017. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak ilyen volt. :)

Senki sem tökéletes, én sem. Vagyis aki külsőre tökéletes, azzal nem illenénk össze. Attól, hogy valakin van szépség hiba, még lehet vonzó. Sőt...

2017. márc. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eddig aki külsőre első pillantásra bejött nagyot csalódtam. A külső nagyon nem minden.

Eddigi legnagyobb szerelmem, nagyon vékony magas, hosszabb hajú, nem kifejezetten férfias arcú. (Most azért már változptt, úgy tűnik későn ért testileg) mindenesetre nekem a nagyobb darab izmos srácok tetszettek mindig, rövidebb hajjal, borostával stb...

2017. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!