Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nem tudom elképzeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha nem tudom elképzelni, hogy ne legyek zavarba attól, hogy egy férfi belelásson az életembe?

Figyelt kérdés

Elborzaszt az együtt élés gondolata...

Reggel látni fogja a nyúzott arcomat, az igazi szemèlyiségemet. stb stb

22N


2017. márc. 19. 21:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
65%

és abba is belegondoltál, hogy te is látni fogod holt kómásan, meg meztelenül is?

sőt wc-zni is fogtok, meg álmotokban fingani...

talán betegen legyengülten is látod a másikat...

mennyi szörnyű dolog...

és neked nem éri meg ezeket a dolgokat megosztani azzal akit szeretsz? akiben megbízol? akivel együtt AKARSZ lenni?


24F

2017. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
58%
Nem egyedi jelenség (másik nem részéről sem, itt vagyok élő példaként). Nem akarom, hogy betegnek lásson, fésületlenül, ha akár csak egy szobában alszik együtt velem valaki, azt sem bírom, nemhogy még egész éjjel mellettem, akkor tuti nem alszom.
2017. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Ó tényleg az elfelejtettem, hogy éjszaka egy ágyban kell aludnunk. És mi van ha korogni fog a hasam vagy ha szuszogni fogok vagy ha megizzadok reggelre és mikor magához ölel érezni fogja, hogy megizzadtam? :(
2017. márc. 19. 21:51
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező és #2 válaszoló!


Felszínesek vagytok! Az élet nem csak fehér és boldogság, ott van az árnyoldala is, amitől ti gyáva módon menekültök.

Veletek van a baj!


Kérdező, a saját életedhez is ugyanígy állsz? Tehát nem mersz a tükörbe nézni reggel? Na, ez az igazán szégyen dolog, ha ez igaz.


Magadban kell rendbe tenni a dolgokat, különben soha nem leszel boldog egy PÁRkapcsolatban!

2017. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti nem szeretek reggel tükörbe nézni, csinálhatok én bármit, nem számít. És a hideg kiráz, hogy más is látni fog így. Vagy még rosszabb állapotban.
2017. márc. 19. 21:55
 6/40 A legrosszabb ***** válasza:
13%
Kicsit gáz, de csak kicsit. Engem lassan kereken 5 éve elborzaszt a párkapcsolat minden eshetősége 33 évesen, de nem is a reggeli nyúzott arcom, a fingom, vagy a hétköznapi hülyeségeim miatt, hanem mert egyszerűen senki nem hiányzik az életemből. Megismerek egy új lányt, mi történik? Hetekig eltrécselgetünk, találkozgatunk, aztán ennyi, vége. Leépítem. Senkiben nem fog meg semmi. A lakásomat a saját ízlésemre formáltam, itt ne rendezkedjen senki, itt ne akarjon senki semmit megreformálni, de ugyanígy az életemet se. 22 évesen azért neked még túl korai ilyet kijelenteni, főleg, hogy te most a nagyon kapós időszakodat éled. Hát melyik hülyének nem kéne egy 22 éves friss hús (mondjuk nekem tuti nem). Szóval a korodból ítélve némileg gáz, ahogyan a legelső mondatomban is fogalmaztam.
2017. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
41%
kérdező, inkább menj el egy pszichológushoz és kezeltesd magad!
2017. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

"Reggel látni fogja a nyúzott arcomat, az igazi szemèlyiségemet. stb stb"


Miért, amúgy mit lát? Nem az igazi személyiséged mutatod?

2017. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
De engem nem érdekel a másik, csak az zavar, ha èn vagyok esendő. Ha a barátom előttem fosná hányná össze magát még meg is ölelgetném.
2017. márc. 19. 21:58
 10/40 A kérdező kommentje:
Nincs barátom, így nem mutatok én semmit. Csak napközben van néha egy karakterem. Összeszedett vagyok ezt kell sugallnom elvárom magamtól.
2017. márc. 19. 22:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!