Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ilyet mikor mondtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyet mikor mondtok egy lánynak, mikor viselkedtek így?

Figyelt kérdés

Egyik barátom megvígasztalt, amikor egy családi probléma miatt sírni kezdtem, több órát beszélt velem erről, tényleg a szívén viselte hogy jobban legyek. Neki is volt hasonló gondja, és ezért is tudott tanácsot adni.A barátnőim sem hallgatnak meg úgy, mint ő, ez nem az első eset. Azt mondta utána mondjak el neki bármit, akár jó akár rossz, bízhatok benne és számíthatok rá. Beszélgetünk mostanában neten is többet.

Aznap azt is elmondtam szerethetetlennek érzem magam, a kudarcba fulladt kapcsolatom miatt mire biztosított róla, hogy nagyszerűbb lányt nem is ismer, ő márpedig nagyon szeret ( ezt aznap többször is mondta csak úgy, de amúgy más régebben is elhangzott a szájából) De akkor úgy, mintha nem csak barátként értené. Ölelve, mélyen a szemembe nézve. Aztán mrg is csókolt. Azt is mondta gyönyörű vagyok, ilyenek.

Többet érzek iránta egy ideje, épp az ilyen húzásai miatt ezt azt hiszem ő is tudja. (Kell hogy tudja) Többször csókolóztunk már amúgy.

De ő elég nagy "játékos", már amióta szakított a barátnőjével aki megcsalta. Azóta mindenféle csajokat felszed, persze barátok vagyunk egy ideje én ezt látom.

Van bármi komoly háttere ennek, vagy csak úgy megszokásból hülyít engem is. Állítsam le?


2017. márc. 19. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre több vasat tart a tűzben... hát,IGEN.
2017. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ui: a barátommal nem csókolózom.
2017. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos több mint két éve ismerem, régen nem kavartunk. Pedig volt durváb időszaka, amikor minden hétvégét végigbulizott, gyakran tartottam vele de nem nyomult. Akkor csak régen voltunk barátok, mindegy.

Beszélek vele, hogy én nem valami kiscsaj vagyok.

2017. márc. 19. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Te valami kiscsaj lehetsz:) jol teszi ha hulyit
2017. márc. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Missi_Key ***** válasza:
Na, mi lett?
2017. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!