Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még a csaj nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még a csaj nem tette magát túl rajtam? Vagy ezt mire lehet vélni?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttem a barátnőmmel, előtte fűztem egy csajt. Mindig én akartam vele találkozni, ő sosem tett semmi erőfeszítést, majd jött a jelenlegi barátnőm a képbe és pár randi után összejöttünk. Az előző csaj ezt megtudta, totál pszicho lett és mindenféle levelet elkezdett nekem küldözgetni, h mekkora egy szemétláda vagyok, h én becsaptam őt és közben összejöttem mással (tegyem hozzá, h már több mint 1 hónapja nem is hallottam róla, miután a barátnőmet megismertem)... Oké, lekoptattam, halálosan megharagudott rám.

Eltelt több mint 1 év. Az instagramon a barátnőm is fent van és van az az újdonság, h "story", ami 24 óráig mutatja a képet/videót amit feltöltesz. 98%-ban ez a pszicho csaj mindent megnéz, amit kitesz, ergo az adatlapját fürkészi. Ezen gondolkodunk már hónapok óta barátnőmmel, hogy vajon még mindig nincs túl ezen? Még mindig benne lehet a tüske? Vigyázni kell ilyenekkel, h netán egyszer egy késsel megkeres minket? :D :D :D :D


2017. márc. 20. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Pszicho lett?

Ezen nagyon felhúztam magam.

Komolyan, ennyire tudatlan vagy? Van fogalmad arról mit jelent a pszichopata? Az egy tág, hatalmas MÉLY, pszichológiai fogalom!!! "lett"...Jézusom.Hogy lehet valaki ennyire buta? Olvass utána szakkönyvekben..

[link]


Még a szociopata a jelző amit maximum ráaggathatnál, de az se illik a pszichopata meg még inkább nem.A pszichopatánál eszesebb, érzelemmentesebb, empátia "nélküli" embert nem találsz..manipulatívak..Én személy szerint kedvelem a tulajdonságaikat sokat lehet róla beszélni, mély, nem egyoldalú, szerintem nem "negatív" de ez nézőpont kérdése.

Remélem egy életre megtanultad használni a pszicho szót.

17/F

2017. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, és most beszéljünk a témáról, minthogy kivesézed, hogy egy olyan szót leírtam, ami nem épp egy szövegbe illett :D Bocs, az én k....anyám, hogy nem vagyok olyan tökéletes mint te, h tudok mindent és hibáztam :/ Legközelebb bocsi, de aki akarja az tudja, h nem szakértelemben gondoltam ezt a szót, hanem minthogy elment az esze.. :D :D Még 1x bocs és RESPECT BRO!
2017. márc. 20. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!