Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Szóval, 17 éves korom óta, akármikor összejövök egy lánnyal, max fél év, megunom rájövök szingli akarok lenni. Aztán szingli leszek, megint kapcsolatot akarok. Persze megint nem tart max fél évig. Az elmúlt 6 évben volt 3 durván fél éves kapcsolatom és több pár hónapos. Könnyen összejövök velük, majd rám jön egy pár hét mikor hú de nagyon szeretem,aztán el is múlik. Nem akarom,de még is akarom. Ezt hogy lehetne kiküszöbölni, hogy ne ugráljak hanem egynél megmaradjak ? Mert a szimpla egyéjszakások nem boldogítanak


23/F


2017. márc. 20. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt a mostani páromig. Csak nekem 3 hónapos kapcsolataim voltak. Én ezt annak tudtam be hogy egyik sem volt az aki igazán megfogott volna. Vártam több időt mielőtt össze jöttem volna vele.
2017. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
meleg vagy kicsifiam megunod a puuunct
2017. márc. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!