Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki interneten keresztül ismerte meg az amerikai párját?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem utazás téma, de szerintem itt van a legjobb helyen. Ne rakd át máshova admin légy szíves!

Nagyon szeretnék egy amerikaival megismerkedni komoly kapcsolat céljából és gondoltam, felregisztrálok pár társkeresőre, de nem tudom, megéri-e.

Igen, azért mert kint akarok élni, de nem úgy, hogy ráakaszkodok valakire és akkor nekem ott kint Hawaii meg dizsi lesz. Nem érdekházasság a célom, hanem normális kapcsolatot szeretnék, nem eltartatni szeretném magam, mielőtt valaki nekem esik.



2017. márc. 21. 11:29
 1/6 anonim válasza:
Pedig nagyon úgy tűnik.
2017. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tokeletesen definialtad az erdekhazassagot :D.
2017. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apam huga, o nagy gamer es valami szerveren ismerkedtek meg. Kb egyszer talalkoztak mielott osszehazasodtak aztan mar ott el a sraccal :D Szerintem ez is erdekhazassag reszben, mert eleg gyorsan tortent, csak mondjuk o nem direkt keresett amerikai part.
2017. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj ki, dolgozz, ismerkedj
2017. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki kellene menned. Internet ugysem tudod ugy megismerni, az meg szerintem nem biztonsagos hogy egy interneten megismert fazonra tamaszkodva mennel ki. Legyen kint munkad, lakhelyed, ismeroseid es utana ismerkedj.
2017. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van. Ha nem eloskodni akarsz egy amerikain, akkor talan elobb Neked kene kimenned, munkat vallalnod es aztan ismerkedni. Ilyen egyszeru. Rengetegen csinaltak igy elotted, hidd el :D
2017. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!