Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves lány, 0 párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány, 0 párkapcsolati tapasztalattal, karrieristaként, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Igazából a családja is inkább arra nevelte, hogy a karrierjére fókuszáljon elsősorban, szóval nem forog e körül az élete. Néha gondolkodik, hogy jó lenne, de akárhány ilyen jellegű dolog kezdődött el, az mind elbukott (aki bejött neki annak ő nem, a fiú barátja meg tojik rá, aki bejön neki). Aztán egy idő után beleunt, inkább a karrierjébe öli minden erejét. Baj van ezzel? Azt mondták neki, őszintén szólva nem sok rossztól kíméli meg magát meg nincs lemaradva semmiről...

2017. márc. 24. 12:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csúnya csaj, elég sok mindenhez csinál-sok mindenhez ért, kissé introvertált, de ez javul folyamatosan.
2017. márc. 24. 12:13
 2/18 anonim ***** válasza:

az ő élete az ő boldogsága, ha jó ez neki tegyen így


24F

2017. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én azért lehet tennék vele egy próbát, hátha csak rám várt és változik annyit, hogy teljesen elfogadható legyen az előzmény is...
2017. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen kérdéseket. Te is, és az emberek nagyja miért másnak akar megfelelni? Mindenkit le kell tojni magasról, pláne, ha a véleményét mondja. Mi az, hogy "gáz"?! Nem értem. Én például férfiként szüzen fogok meghalni, mert engem ez nem érdekel egyáltalán, akkor most mi van? Senki véleménye nem érdekel és ezért nem "gáz".
2017. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem gaz. Legyen egy kicsit nyitottabb, ne ragadjon le annal a sracnal aki tojik ra es akkor lesz barat is elobb-utobb. A karrier mellett 1-2 hetente beleferhetne egy kis kikapcsolodas is. (Nem disco vagy hasonlok, lehet ez akar kiallitas, muzeum, kisebb zenekarok koncertje, akarmi.)
2017. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindenek ára van. A karriernek is, a kapcsolatnak is. Amelyik jólesik... :)
2017. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ahogy a 6 os írja . Mindennek ára van.


Szerintem nem gond egyébként, igaz én már 34 vagyok de fiatalabbként jobban örültem egy 0 tapasztalattal rendelkező nőnek ,mit egy mindenkivel összebújósnak.

Mondjuk most is szimpatikusabb az aki karrierista és tesz valamit a saját életéért a shoppingoláson kívül...

2017. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Gáz vagy nem gáz kit érdekel? Egyáltalán mi az, hogy gáz? Kinek a szemében gáz?


Viszont ez a 23 éves lány - aki nyilván nem te vagy - sok mindent megtanul a szakmájával kapcsolatban, lesz sok pénze is, viszont egy dologban tapasztalatlan lesz, ami a párkapcsolat maga.


Ez se feltétlen baj, meg lehet egyszer csak talál valakit és elsőre minden tökéletes, de én inkább azt gondolom hogy nem nagy baj ha van, vagy lenne néha barátja, amiből megtanulná milyen is valakivel sokat lenni, mik fontosak számára a másikban, mit tud ő maga nyújtani, meglepő dolgokat tud meg közben az ember saját magáról is, nem biztos hogy már az elsőnél tökéletesen tudja, de hát ha nem hát nem.


Ez a nem vagy lemaradva semmiről, meg megkíméled magad ezek jópofa vigasztalások, aki mondja nem akar megbántani, de biztosan nem gondolja így. Hova várjál már 23 évesen? Meddig? 30 évesen már nem áll jól a nőnek, ha esetlen, suta, ami most még elmegy, talán jól is áll. Szóval ezzel ne nyugtasd magad, ne takarózz, hogy ráérsz. Nem kell rögtön férjhez menni, de azért építgesd ezt a dolgot. Ez az én véleményem.

2017. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kisse introvertalt, de javul? Az introverzio miota olyan dolog, ami rossz, es javitani kene rajta??
2017. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Beviz Elek ***** válasza:
Emberileg nem gáz, mindenkinek szíve joga hogy mit csinál, de barátnőnek nem kellene egy ilyen lány. Nekem már komolyabb terveim vannak, egy komoly kapcsolathoz sokat kell tanulni és nem lenne türelmem újrakezdeni. Sokkal egyszerűbb egy olyan lánnyal aki már átesett néhány dolgon és tudja mi a dörgés
2017. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!