Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az "alkoholi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az "alkoholista/drogos" férfiakról? 23F

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek inni, illetve kábítószereket használni hosszú évek óta. Úgy ítéltem meg, hogy ezen tudatmódosító szerek használatával egy kevésbe gátlásos, beszédesebb, magabiztosabb ember vagyok. Mindig van bennem 4-5 sör vagy egy (nem tiszta dohánnyal töltött) cigi. Igazából az avatatlan szem észre sem veszi rajtam, már párszor megjegyezték, hogy fel sem tűnt az illetőnek, hogy nem épp tiszta elmeállapotban beszélgettem vele. De nekem ez valamiért szükségletem. Nem az van, hogy rommá verem magam minden nap, nem is leszek agresszív a piától. De egy bizonyos mennyiség szükséges, hogy normális ember legyek. Mit gondoltok erről?
2017. márc. 31. 12:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%

Mégis mi lenne? Maradjon távol tőlem, nem kapcsolatra való.

22/L

2017. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Elkerulom oket messzire :D Tarsasagban ivassal semmi bajom, mi mar novunk ki ebbol, de 2-3 hetente egy alkalom belefer. A fuvel sincs bajom, ha szinten max ilyen rendszeresseggel es tarsasagban kerul elo.

Amit te irsz, na az olyan emberek nem a mi tarsasagunk.

2017. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

szerintem te függő vagy és ez régen rossz, épeszű nő messziről kerül


24F

2017. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Én nem jönnék össze veled. Nem azért, hogy ítélkezzek vagy bántsalak, de egy értelmes nőnél ez kizáró ok. Elhiteted magaddal, hogy amit csinálsz, szinte normális, de legbelül nagyon jól tudod, hogy nem. Kérj segítséget, míg nem késő.
2017. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Vannak legális drogok is, rengeteg növénynek van elég komoly tudatmódosító hatása. Azért nem heroinozok vagy LSD-zek, az illegális, persze, ha nem lenne az, kipróbálnám.
2017. márc. 31. 12:18
 6/30 A kérdező kommentje:
Most is van bennem 4 sör, de nem hinném, hogy látszódna az írásképemen.
2017. márc. 31. 12:21
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
Attol meg gaz vagy. De nyugi, a csepeli Panel Piroskat nem fogjak ezek a dolgok erdekelni. Viszont ertelmes notol ne vard, hogy akarjon toled barmi komolyat.
2017. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Legalább le tudsz tenni az asztalra olyan könyveket,mint anno Stephen King vagy tudsz bármi egyebet nyújtani a művészetben?Mert akkor azt mondom oké,legalább alkotsz valamit,még ha az egészséged kárára is.Ha csak pusztítod magadat,jobb,ha felakasztod magadat az első fára,mert akkor legalább nem szívnád el a levegőt azok előle az emberek elől,akik akarják vinni valamire az életben,veled ellentétben.
2017. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, véleményt kértél, mi adtunk. Egyszerűen egy ilyen emberrel nem lehet komoly kapcsolatra tervezni, sosem vállalnék ilyeb emberrel gyereket
2017. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
2017. márc. 31. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!