Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt valaki?

Figyelt kérdés

Osztalytarsak voltunk. Mindketten 20 evesek leszunk. Masfel eve kb osszejott egy tole azt hiszem 16 evvel idosebb pasival. Egyutt vannak azota, de folyton kepeket toltogetnek fel, hogy itt vannak meg ott. Aztan fel evre ra kiveszik, hogy kapcsolatban egyedulallora, es a kozos kepet 90%at torlik, de meg egyutt vannak.

Majd kis idore ra megint kiteszik, hogy kapcsolatba vannak, megint omlesztve teszik fel a kepeket, fel evre ra megint torles minden...

Mi ertelme ennek? Mi par kepet teszunk fel a baratommal es kesz. Nem posztolunk mindent ez nem szedjuk le majd toljuk fel a dolgokat. Ez feltunesi viszketegseg vagy inkabb bizonytalansag (tudom, hogy nem az en dolgom, de kivancsi lennek ra, hogy mi az oka ennek?


2017. ápr. 1. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak, akik egy veszekedés után is átállítják a státuszukat. :D Ennyi. Ők ilyenek, te meg nem. Te jártál jobban szerintem. :)
2017. ápr. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ilyeneket en is szoktam tapasztalni,van aki tényleg mar egy veszekedés után is kiteszi,hogy egyedülálló mert annyira megbantottnak érzi magát,nyilván most is ez lehet a dologban. Te sokkal jobban teszed,hogy nem teszel fel annyi képet, hiszen ugy is lehet boldognak lenni ,hogy nincs teli vele a Facebook.
2017. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!