Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel azért együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel azért együtt maradni, mert más lánnyal úgyse tudnék kapcsolatban, normális?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, barátnőm 25. Sokszor probálkoztam már a lányoknál, de max randiig jutottunk el, nem lett folytatás, nem jövök be a lányoknak, jelenlegi barátnőmmel vesztettem el a szüzességem is.


Ugye most kapcsolatban vagyok a barátnőmmel, de bennem van a is, hogy kellene még más kapcsolat, tapasztalni stb.


Viszont ha dobom nem biztos, hogy tudnék mással kapcsolatot kialakítani, hisz eddig se sikerült, csak vele.


Normális az, hogy valaki azért marad a barátnőjével, mert másnak úgyse kellene?



2017. ápr. 2. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem normális, hogy kisebbségi komplexusban, önértékelési zavarban szenvedsz, ezt nem látod be és végképp nem akarsz tenni ellene.
2017. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális és végtelenül megalázó a hölgyre nézve.
2017. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kisebbségi komplexus, csak tapasztalat. Én se szeretek magányos lenni, viszont sokszor randiztam, de nem jött össze.
2017. ápr. 2. 12:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél korrekt a barátnőddel, ne húzd az idejét, hadd találjon olyat, aki tényleg Vele akar lenni.
2017. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak kapcsolatfüggés, semmi más. Az is egyértelmű, hogy első füttyre dobni fogod a barátnőd, ha másnál lesz esélyed. Csak addig vagy vele, amíg nincs más.

Ez nem egy egészséges párkapcsolat. Mindenkinek jobb lenne, ha szakítanál, és lenne rá esélyetek, hogy találjatok jobbat. Az biztos, hogy a barátnőd sokkal jobbat érdemel.

(Ez egy remek példa arra, miért ne kezdjen az ember szűz pasikkal!)

2017. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kihasználsz egy másik embert a legsebezhetőbb pontján, az érzelmein keresztül.

... és neked erről még kérdést kellett kiírni?

Nem normális és szemét vagy! ... lehet, hogy ezt időben leveszik a nők és ezért nem találsz ezen a szerencsétlenen kívül senkit.

2017. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de az sem, csak tapasztalásért akarnál mást. Vele mit csinálsz ha nem taoasztalsz te likasfejű, bamba barátom. :)))

Imádd, legyetek boldogok.

2017. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos nekem is volt egy időszakom, mikor ezt gondoltam...

Később szakítottunk, és lám, most van újra barátnőm.

Ez pusztán önértékelési zavar, önbizalomhiány, próbálj rendet tenni a fejedben.

Ha vele sikerült kialakítani kapcsolatot, akkor mással is fog.

Koncentrálj a barátnődre,és ne agyalj ilyeneken. Élvezd, hogy Ő van neked.

A mai világban kevés kapcsolat tart örökké, és ezek fényében úgy gondolom, a ti kapcsolatotok sem lesz örök életű.

Tapasztalj! Ha vége lenne akkor meg ismerkedj tovább! És ne add fel sosem, ha kudarc, csalódás ér!

2017. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3 kifogásgyártásban már elértél a level 1000es szintre.. ezt a kérdésed is bizonygatja!


Valld be, hogy béna vagy a nőkhöz.. de azt is valld be, hogy lusta vagy tenni azért, hogy ne legyél béna!

2017. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt csak a te fejedbe tápláltad be. Persze hogy mivel ő az első, ezután nehezebben megy az ismerkedés lehet itt van a probléma hogy még ugymond gyakorolni kell azt hogy más lánnyal ismerkedj kicsit ki kell nyílnod és fel kell vállalnod hogy vágysz másra is. Viszont akkor le kène zárnod ezt mert ha valaki ilyesmin gondolkodik az tényleg nem szereti a másikat és felesleges húzni az időt és túl kell lépni ezen. Mindenkinek volt első szerelme és szerették valamiért tehát szerethető vagy es biztos hogy újra megint fog majd szeretni valaki meglátod csak nem kell ilyen negativ gobdolattal elkezdened mert akkor bizti hogy hosszú ideig nem lesz senkid ha állandóan azon görcsölsz tudom tapasztalat. Üdv

28/l

2017. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!