Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következtetést vonjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következtetést vonjak le abból, ha a párom másodállást vállal ahelyett, hogy a szabadidőnket együtt töltsük?

Figyelt kérdés
Kész tények elé állított, hogy másodállást vállalt. Mondtam neki, hogy én nem szeretném, mert így nagyon kevés időt fogunk együtt tölteni. Azt mondta, hogy ő ennek ellenére is elvállalja. Nekem ez rosszul esik. Hagyjam, vagy kétségbe kellene esnem, hogy valami nem stimmel a kapcsolatunkkal?

2017. ápr. 2. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Anyagi okok miatt szoktak leginkabb masodallast vallalni. Valaki kocsira, lakasra, egzisztenciara gyujt, valakinek a napi normalis megelhetes miatt kell masodallas. Ez egy lenyeges teny, errol megsem irtal semmit.

Miota vagytok egyutt? Egyutt eltek?

2017. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
5 éve élünk együtt. Mindketten dolgozunk, a fizetésünkből meg tudunk élni, de azt azért nem mondanám, hogy nagy költekezéseket megengedhetnénk magunknak. Ő mindig panaszkodik, hogy kevés a fizetése, fontos számára a pénz. Amíg nem ismert, előtte is volt neki másodállása, de féltem a kapcsolatunkat, hogy ha kevés időt leszünk együtt, elidegenedünk egymástól.
2017. ápr. 2. 12:46
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is kettő állásom van anyagi okok miatt. Nem kértem engedélyt a férjemtől. Egyikőnknek sem tetszik, de a pénz az kell, mivel a költözés eléggé kiürítette a kasszánkat. Nem kell mindjárt bepánikolni ez miatt. Ott a férjed üljetek le és beszéljétek át a dolgokat.
2017. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Azt hogy legalább ő életképes és szeretne jobban élni. Magyarországon nem sok munkáért adnak emberi fizetést. Pl. egy osztrák kukás, gyári munkás többet keres, mint a legtöbb magyar diplomás. Talán a férjed szeretne kertesházat, jobb autót, magán orvosra (sajnos indokolt), nyaralásra, gyerekeknek külön órára és főiskolára. Semmi kivetnivaló nincs benne, ha több pénzt akar keresni a családra. Válj el és keress helyette egy here vakaró munka fóbiást. Azzal egész nap együtt lehetsz. Úgyis ez lesz belőle.
2017. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ezert vallalt masodallast, mert magasabb szinvonalu eletre vagyik (anyagi szempontbol), illetve a jovot is meg kell alapozni.

Valoban jobb lett volna megvitatnotok elotte, de alapjaban veve az jo hogy tenni akar a jobb letert! Ez atmenetileg fontosabb, mint a programok, ha egyutt eltek, igy is talalkoztok. Ez most hulyesegnek hangzik, de tapasztalat.

9 eve vagyunk hazasok, most 8 oras munkaja van ferjemnek es nagyon jol keres (magas szintu kereskedelmi vezetokent). Nem volt mindig igy, fiatabb korunkban 12 orazott eladokent, ejszakai muszak (raktarpakolas), stb.

Az nem volt konnyu idoszak (foleg mert elso gyerekunket vartuk), de most konnyu es jo minden. En is vezetokent dolgozom szinten magas fizetessel, es a masodik babat varjuk, egy ketszer akkora lakasban, mint amikor a nehez idoszakunk volt.

Szoval aki nem milliomos csaladba szuletik vagy lakasokat orokol amiket kiadhat/eladhat, ott sajnos valamit valamiert.

2017. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Miért nem keres új állást a jelenlegi szakmájában, magasabb fizetésért?

Meg lehet amúgy a kérdezőt is érteni, az nem kapcsolat, ha kb. csak együtt alszanak éjjel, jó esteben 1-1 hétvégi napot együtt vannak. Nincs minőségi együtt töltött idő...

2017. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
A minoseg nem mennyiseg fuggvenye. Szerintem becsulendo ha a pasi joletet akar teremteni es nem azt nezi hogy sokat uljenek egymas mellett...ugyanis a minsoegi egyutt toltott ido penzbe kerul.
2017. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Könyörgöm, semmibe nem kerül otthon összebújva este megnézni egy filmet vagy lemenni sétálni a közeli parkba. Ne magyarázd már meg nekem, hogy ez pénzbe kerül... Ha végigdögli p. a heti egy szabadnapját, mert rohadt fáradt, az nem kapcsolat, hanem egy nagy lófac habbal.
2017. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Annál jobb "állás" nincs, mikor együtt lehettek.

A bizalom lényeges.


Ha nincs bizalom, hogy beszélhetnétek meg a MIÉRT-et?

Vagy valamit nem tudsz, amit Ő tud? (a párod)


Mondja el, hogy MIÉRT?

Elvileg ezt Neked is tudnod kéne.


Tehát valamit nem tudsz, amit Ő?

2017. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy jobb anyagi korulmenyek kozott akar elni.
2017. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!