Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm ennyire féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ennyire féltékeny és hisztis?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel tavaly nyár végen jöttünk össze. Akkor kezdte az egyetemet,19 volt.

Minden fantasztikus volt.

Nekem kb január közepe fele családi gondjaim adódtak, anyukámat kell ápolni és egyetem, cég mellett ez eléggé nehéz,sok időt vesz igénybe.

A varátnőm azóta állandóan féltékenykedik, hisztizik, hogy nem foglalkozom vele amnyit és biztos van valaki más lány a dologban. Egyszerűen nem fogja fel,hogy most más fontos dolog is van.

Régebben egész nap beszéltünk üzenetekben viberen,most egyszerűen nincs rá diőm,csak esté ként. És nem érti meg. Írogat,hívogat és besértődik,ha nem válaszolok,hívom vissza egy -két órán belül.

Régen nem volt ilyen.

Ő eléggé jó családból származik,nem dolgozik egyetem mellett és még soha nem dolgozott. Lehet,hogy ezért is ilyen követelőző velem is?

Vajon mindig is ilyen hisztis volt,vagy én válthatom ki belőle ezt tényleg?:(

22F


2017. ápr. 2. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol!


Kötelez valaki, hogy egy éretlen hisztis kislány mellett maradj?


Az ilyenre kár időt pocsékolnod!

2017. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged és hiányzik neki a törődésed. Foglalkozz vele többet
2017. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszokta, hogy odafigyelsz rá, vele vagy. Amikor megszűnt, hirtelen nem tudta hová tenni, és ez még most is tart. Ha kulturáltan el tudod neki magyarázni, mit miért csinálsz, ő pedig felnőtt lelkületű nő, akkor felfogja, hogy nem körülötte forog a világ. Ha nem fogja fel, akkor még gyerek. Te tudod, kell-e ez neked.
2017. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként tudtok találkozni?
2017. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szinte minden 2.este nálam alszik. Viszont csak este jön,mert előtte nem vagyok itthon.

És már vagy 1,5 hónapja nem csináltunk együtt semmit. Pl mozi ,beülni vhova vagy ilyenek.

2017. ápr. 2. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy szívás időszak neked és meg kéne értenie ezt a párodnak is, hogy nem lesz ez így örökké (legalábbis kívánom, hogy édesanyád épüljön fel mihamarabb! :) )


Sajnos ha nem érti meg, akkor nincs mit tenni, mert hiányzik belőle az alapvető tolerancia, illetve az az együttérzés, hogy bizony egy párkapcsolat nem csak arról szól, hogy mindig 0/24-ben minden szép és jó és csak vele foglalkoznak.

2017. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!