Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes belém?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém? Nagy szemétség lenne ezek után ezt kérni tőle? 18/l

Figyelt kérdés

Voltunk a hétvégén buliba a baráti társaságommal és elég sokan voltunk, ott volt ez a srác is. Ő is a barátom vagyis már mondhatom annak úgy két hónapja ismerjük egymást de nagyon jól kijöttünk mindig sokat nevetünk, nagyon jófej és nagyon kedves velem, velem más mint a többiekkel másképpen kezel. És egyébként sem vagyok olyan buta szóval látom, hogy néz rám. Nagyon helyes aranyos srác és nagyon okos is.


Én még nem tudom mit akarok, de ezt már próbáltam neki is elmondani bár nem nyomult rám csak próbáltam beleszőni egy beszélgetésbe, hogy én még csak pár hónapja léptem ki egy nagyon egészségtelen kapcsolatból és most szükségem lenne egy kis időre ezért nem szeretnék egyenlőre senkit. Igazából amikor ezt mondtam neki elkezdett veszekedni velem, hogy ez mekkora hülyeség. Mindenesetre utána kicsit eltávolodtunk aminek nagyon nem örülök. De most amikor hétvégén elmentünk bulizni mert az egyik barátomnak szülinapja volt akkor ugyebár ő is velünk tartott és feljöttünk Pestre mert amúgy nem itt lakunk, és 3 szórakozóhelyen is voltunk és hát elég sok fiú nyomult is rám és két pont között kicsit "elvesztem" vagyis lemaradtam és csak úgy 1 óra múlva sikerült megtalálnom barátnőimet nagy nehezen mert már elég sokat ittam. És bár egész este egy szót sem szólt hozzám amikor meglátott ez a srác akkor odajött, megfogott és kivitt és teljesen kikelt magából, hogy hogy képzeltem én ezt hogy így egyedül elmászkálok a belvárosba meg mit kerestem én itt meg ott, nem vagyok normális, idióta kislány vagyok akinek fogalma sincs róla mit csinál de azért mindenkit tönkretesz. Fogalmam sincs ezt miért mondta talán az exemre célzott? Mert ismeri őt amúgy. És amikor ezt mondta már majdnem sírt de komolyan. Én meg hiába mondtam, hogy jaj istenem nem kell ezt túl aggódni nem történt semmi itt vagyok vagy nem? De még vagy 10 percig mondta a magáét és az előadását barátságról, szerelemről, párkapcsolatokról. Tetszett ahogy magyarázott mert olyan aranyos volt és ezért elkezdtem mosolyogni rá de csak ideges lett, hogy nem veszem komolyan pedig komolyan veszem nem azért csináltam de muszáj volt. El akart menni, de én visszahúztam és megcsókoltam. Tök lefagyott, nézett picit aztán visszacsókolt ő is, aztán jöttek barátnőim szóval abbahagytuk de így is lebuktunk. Amikor megcsókoltam megremegett az egész teste.


Sokat gondolkodok de úgy érzem még nem állok készen kapcsolatra, pedig ő nagyon tetszik nekem. Csak nekem nem kell ez a túlféltés meg parancsolgatás, hogy megmondja hova mehetek és mikor. Rájöttem, hogy nekem ez most nem kell, nem férne bele és félek is belevágni nem is nagyon merek. De jóba szeretnék lenni vele, hogy ha majd készen állok rá ő itt legyen nekem mert jelenleg csak vele tudok elképzelni komolyabbat sőt vele akarok majd mert nem közömbös. De félek ha több időt töltök vele én is beleszeretek azt meg nem akarok.

Szemétség lenne megint elmondani neki hogy csak barátkozni szeretnék és tartsunk egy kis távolságot? Mert szerintem ebbe már nem menne bele mégegyszer és nem akarom, hogy eltűnjön az életemből. Mit csináljak most?


2017. ápr. 3. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a nagy tapasztalt tini szerelmesek😂😂😂
2017. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek csókoltad meg ha nem tudod mit akarsz és nem állsz készen?


Döntsd el mit akarsz, vagy balra, vagy jobbra, de ez az akarom is meg nem is, csókolózom de nekem nem kell ez meg az...


Most nem akarok veled lenni, de majd később igen. Ez nem így működik.


Tudod mi az ironikus, és öngól is egyben? Ezt írod:

" nekem nem kell ez a túlféltés meg parancsolgatás, hogy megmondja hova mehetek és mikor. Rájöttem, hogy nekem ez most nem kell, nem férne bele és félek is belevágni nem is nagyon merek."


Tehát hogy ő túlféltő, parancsolgató, meg megmondja mikor mi mi legyen.


Majd azt írod, hogy:

"ha majd készen állok rá ő itt legyen nekem..."


Akkor most ki parancsolgat kinek, hogy mikor hol mit csinálhat?


Hoppá, még a végén kiderül, hogy a te akaratod szerint történnek itt a dolgok meg az események, mert Őfelsége még nem áll készen és pihenővágányra rakja a fazont amíg kipiheni azt a csúnya kapcsolatát, ami volt. De majd ha már kiheverte, akkor előveszi a kis Jancsikát a fiókból, mert most már jó leszel apafej.


Az élet nem erről szól kislány, hogy talonba férfiakat tárolgatok, majd amikor kedvem van előveszem őket.

2017. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkepp kerd meg erre. Jobb neki minel tavolabb ilyen tinipicsuszoktol, akik epp onmegvalositanak meg szabadon jarjak reszegen a varost, mert ok akkora, de akkora felnott nok :"D.
2017. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó akkor mit csináljak, mi a "helyes"? Egyszerűen úgy érzem nem vagyok még kész megint nyitni valaki felé érzelmileg de nagyon tetszik is az illető és tényleg az lenne a legjobb ha várnánk még egy kicsit egy pár hónapot talán és akkor úgy már lehet meg merném kockáztatni ha addigra is jóba maradunk. De az a baj, hogy ő szerintem már szerelmes belém. Szerintetek ha meg mondom neki az igazat, hogy még nem vagyok kész de nagyon tetszik és "várjon" még picit rám ezzel is bizonyíthatja amúgy is hogy szeret.
2017. ápr. 3. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán értem ezt a nagy leugatást, pedig nem vagyok már tini... azért az érzelmek nem úgy működnek, hogy most rögtön és azonnal döntsd el, hogy mit akarsz; ha túl korán, túl gyorsan vágsz bele egy kapcsolatba, az ugyanúgy tönkreteheti a dolgot.

Abban igazuk van az előttem szólóknak, hogy a másik érzelmeivel nem játszunk, és te jelenleg ezt csinálod - még ha nem is szándékosan. Ez, amit most csinálsz, nem vezet sehova, sőt, bántod vele a másikat.

Én egy ilyen helyzetben egész egyszerűen a teljes őszinteséget választanám. Eleinte nem könnyű, mert előszöris saját magaddal kell tisztáznod az érzéseidet, szándékaidat, azt szavakba kell öntened, végül az esetleges következményektől félve a pasival is közölni kell... stb., de én azt mondom, ez a legjobb, amit tehetsz.

Ugyanakkor ezt az "én még nem akarom, de ő várjon rám"- dumát ilyen formában hozzávágni valóban szemétség lenne. Mennyivel jobb az, hogy "figyelj, nagyon tetszel nekem/megfogott valami benned/stb., de még bizonytalan/sebezhető/f.sztudjamilyen vagyok, és nem tudom, mit tegyek. Bizonytalan vagyok, még nem tudom megfogalmazni magamnak sem, hogy mit akarok/hogyan érzek/stb. Amit biztosan tudok, az annyi, hogy jó veled lenni, hogy nem akarlak elveszíteni/eltávolodni tőled/stb., viszont játszani sem akarok/fogok/tudnék veled. Mit gondolsz, mit kellene tennem/tennünk?"

Ez nyilván egy egyszerűsített szöveg volt, de a lényeg - szerintem - ez, és én a helyedben ezt így megosztanám vele. A lényeg, hogy nem tartanám bizonytalanságban, nem játszadoznék vele, és legfőképp nem zárnám el előle a döntés jogát (akármilyen hülyén hangzik, ez nagyon fontos).

2017. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!