Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon én gondolok bele túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én gondolok bele túl sokat? Nem tudok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel eleg régóta baráti viszonyban vagyok. Tetszik mint férfi, mégsem gondoltam soha úgy rá, hogy többet is akarnék tőle.

Újabban rászokott arra, hogy egyfolytában hozzám ér, ráteszi a kezét az én kezemre vagy csak túl közel áll hozzám.

Vannak barátaim rajta kívül is, simán megölelem őket stb, egyiknél sem okozott problémát vagy feszültséget az, ha le kellett söpörni a másikról egy bogarat pl., pedig köztük is van olyan akire azt mondom, hogy jól néz ki.

Valamiért ennél az egy barátomnál feszültebb egy kicsit a légkör, pedig 2 éve kapcsolatban van. A lány vékony, barna hajú (szép lány), én meg kis felesleggel, szőke hajú vagyok. Bár én sem tartom magam rusnyának, de ismerem annyira, hogy nem az "én típusom" jön be neki, így nem tudom hova tenni a dolgot. Arra is gondoltam már, hogy halucinálok, de a barátaink is tök furán néznek ránk amikor együtt vagyunk. Kaptam már emiatt vicces megjegyzéseket is tőlük, de mindig letudtam azzal, hogy barátok vagyunk és képzelődnek.

Furán viselkedik néha az tény, mert egyszer túl közvetlen, máskor meg eltűnik hetekre (az utóbbi 1 évben).


Szerintetek túlreagálom vagy valamit nem veszek észre ami másoknak egyértelmű?


28N, 36F


2017. ápr. 3. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
jól esik ha hozzád ér vagy sem? mit érzel ilyenkor? kellemes vagy taszító?
2017. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kellemes, mert emberileg/barátilag nagyon szeretem.
2017. ápr. 3. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
amikor eltűnik, hiányzik neked?
2017. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, szoktam is írni neki olyankor amikor 2 hétre felszívódik, ilyenkor vagy válaszol vagy nem. Viszont vanmak napok amikor órákat beszélgetünk. Nem tudok rajta kiigazodni.
2017. ápr. 3. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!