Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akik voltak barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik voltak barátság extrákkal kapcsolatban. Volt olyan hogy bele szerettetek a lányba?

Figyelt kérdés
Személy szerint nem tudom mi van velem. Van egy csajszi nagyon jóba vagyunk. Mivel nem akartunk kapcsolatot senkivel simán szexkapcsolatban lettünk. De ha érzelemmentes a dolog miért van az hogy mindketten egymáshoz akarunk bújni és ugy aludni később. Számomra nem olyan érzelemmentes a szex mint gondoltam. Egyre jobban várom mikor lehetek vele és egyre inkább érzem azt hogy átléptünk egy határt amit ő is akart. 25/F

2017. ápr. 3. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Bár én lány vagyok, de így jöttem össze a mostani párommal én is. Szerintem simán kialakulhatnak mindkét félről érzelmek, nálunk is így kezdődött. Bár nehezen vallotta be, hogy szeret..:)

Jobb előbb lépni, mert ha nincs is nála esélyed, legalább megpróbáltad. Később csak komolyodnának az érzelmek.

2017. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem. Olyan volt, hogy szakítás után voltunk mindketten, szóval csak ilyen laza kapcsolatban voltunk, és úgy lettünk szerelmesek.

Akivel barátság extrákkal van, az nem véletlenül nem a barátnőm.

2017. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak a másik oldalról volt ilyen. De egyetértek azzal, hogy ilyen barátnőnek nem kell :)
2017. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az én szememben nem süllyedtt ezzel. 5 éve vagyunk barátok mindketten szar kapcsolatokban voltunk nem akarunk senkivel se kapcsolatot de azt tagadjuk h bejövünk egymásnak. Csak valahogy másabb azóta minden. Nem csak a vágyat érzem h szexeljek vele. Tulajdonképp olyanok lettünk mint egy pár akik titokban vannak együtt
2017. ápr. 3. 18:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi a gond ezzel, ha egyik félnek sincs kapcsolata nem hinném hogy le kellene nézni a nőt (persze, csak a nőt, a férfinak teljesen átlagos meg faja hogy ilyen kapcsolata lehet, de a nő az egyből ri.banc, ugyee?). én pont ilyenben vagyok és velünk is ez van, ő is szeret hozzámbújni meg simogatni, ölelgetni, nem tudom hogy ő mit érez de én kezdek beleszeretni az biztos. örülök hogy ilyeneket hallok, hogy akár lehet is ebből valami. ;)
2017. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Félreértettetek, nem azért nem kell, mert belemegy ilyenbe, hanem azért csak barátság extrákkal, mert kapcsolatra nem kell.
2017. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem mondtam h nem kell kapcsolatra se. De amikor elkezdődött egyikünk se akart semmilyen komoly kapcsolatot. Szabadok akartunk lenni de rohadtul megvolt mindig is a kémia amit 5 évig elnyomtunk magunkba de akkor tisztáztuk magunkat.

Remélem neked is összejön majd!!!! :)

2017. ápr. 3. 20:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pontosan ebben a helyzetben vagyok most. Nálunk elsősorban ő akart barátság extrákkal kapcsolatot, mégpedig azzal az indokkal hogy nem lenne ideje rendes kapcsolatra. Azóta viszont elég sokat találkozunk, beszélgetünk, nem csak a szex miatt találkozunk. Hiányzik ha nem látom, minden nap írkálunk, ő érdeklődik hogy mi van velem, mit csinálok meg ilyesmik. Eddig még nem mertem felhozni előtte a témát, bár szerintem sejti hogy mit gondolok... 29F
2017. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És te hogy érzed szereted őt?
2017. ápr. 4. 13:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen. Ahogy telik az idő és egyre többet vagyunk együtt, úgy érzem egyre jobban szeretem.
2017. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!