Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánta hogy dobott?

Figyelt kérdés

Régebben alakult köztünk egy kapcsolat egy sráccal, de dobott semmi indok nélkül. Majd megtudtam, hogy közben mással is ismerkedett. Rá pár hónapra megint felkeresett elmondtam neki, hogy tudom, hogy azért a másikért dobott.

Aztán bepróbálkozott nálam újból, mondtam neki találkozom vele, de akkor megszívattam. Felhúztam és ott is hagytam. Rá egy évre megint megkeresett, érdeklődik újból. Viszont egyszer már megszívattam, tudja, hogy nem feküdnék le vele. Akkor ez most mi?


2017. ápr. 3. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Éppen ráér és itt az ideje hogy visszakapjad a leckét. :)

Félretéve a tréfát, valószínűleg vonzódik hozzád, nem kapta fel a vizet azon ahogy kikosaraztad, valószínűleg szereti a kihívásokat. Mondjuk a történtek után nem lennék a helyedben,mert minden mozdulatában azt fogod lesni, hogy mikor fog visszavágni, de legalább nem lesz lapos a kapcsolat.

Úgy érzed nincs benne szálka a múltban történtek miatt?

2017. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gáz és gyerekes az egész. Hagyni kell a fenébe.
2017. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!