Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető kifogás?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőd azt mondja, h megmutatom mekkora ku..a vagyok, (mivel a párja jó párszor ihlette ezzel a jelzővel) és elmegy bulizni, majd egy "ismerőséhez" felmegy, miután meggyőződött, h otthon alszik a "kedvese", és a 3 gyerek, majd másnap ráordítja a pasira, h Te nem vagy férfi, (állítólag csak vigasztalták a csajt), hihető sztori? :-) Állítja, a csaj, h semmi erkölcstelen dolgot nem tett! Szerintetek? Volt ott keresnivalója?

2017. ápr. 3. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Semmit sem értek!! :D
2017. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mivan? xD Gondolom "ihlette" helyett "illette", ez megvan. Aztán melyik pasira ordítja rá, hogy nem férfi? Akihez felment, és - ezek szerint - nem dugta meg, vagy a "kedveséhez" vágja hozzá - miért is? Nem értem...
2017. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Fogalmazni tanulj meg.10 éves vagy?

L

2017. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Azt nem értem, hogy a lány az első lek.rvázás után miért nem hagyta ott ezt a pasit és hogy miért van egy ilyen férfitól három gyereke (ha jól értelmezem).

De a lány viselkedése alapján megértemlik egymást, legalább nem másokat károsítanak addig sem.

2017. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Aki megfejtette az írást, írja le mi a sztori pls
2017. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj értem! :D

szóval a csaj felment egy pasihoz, akinek otthon volt a felesége(?) és a három gyerekük és a csaj ráordított a pasira, AKI vigasztalta a csajt.

De közben, hol volt a pasi felesége/bnője/gyermekei anyja, miközben vigasztalta ezt a csajt?

2017. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Átírtam! Csak sietnem kellett, így nem fogalmaztam meg, de feltettem máshogy! Elnézést!!
2017. ápr. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!