Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan ismertétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismertétek meg a barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Az egész történetet tudni szeretném! :)

2017. ápr. 3. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az én barátom kicsit humoros volt, odajött a pulthoz és azt mondta ő Jézus krisztus , és ha adok neki 30 dkg fornettit ingyen akkor megáld engem és lesz egy barátom.
2017. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hosszú történet, a mostani párom tinderen jött össze :) sok gázos randi után, végre valaki akivel kölcsönösen látni szerettük volna egymást még egy alkalommal. Ő volt a legnormálisabb az összes közül már kapcsolattartás alatt is.
2017. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Interneten véletlenül egymásra találtunk.Azóta jóban-rosszban együtt.
2017. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
netes társkeresőn ráírtam és ő visszaírt. 3. levélben elhívtam találkozni, igent mondott.. találkoztunk, megismertük egymást. 3. randin össze is jöttünk.
2017. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy. :)

Nagyon imádlak. ))


Exemet wowon.

Kezdőhelyen mindenkit invelgettem, s végén csak mi maradtunk partyban.

2017. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem kezdetén egy kertesházba költöztem albiba amiben a lányok laktak a tetőtérben(szóval én is) a fiúk pedig az alsó albérletben.

Mikor lementem bemutatkozni már meg is tetszett.

Összejönni viszont több mint egy hónapig tartott mert a párom kissé félénk volt és nem kezdeményezett.

Már 7 és fél éve vagyunk együtt :)

2017. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Chat.hu-n. Tavaly januárban. Beszélgettünk, aztán mondta, hogy ő költözik épp külföldre.

Ezután júliusig csak fészbúkon beszéltünk (néha ment haza, de soha nem tudtunk találkozni), de sokszor hosszú órákon át.

Aztán egy hétre ment dolgozni Pestre, akkor randiztunk kétszer - mindkétszer nála aludtam, de szex nem volt. Aztán hazament a családjához, és két napra vele mentem (akkor feküdtünk le), aztán ez ennyi volt.

De onnantól kezdve már videochat minden este, és háromhetente járt haza pár napra, szinte csak miattam.

Ősszel meghívott magához, majd hol ő ment, hol én jöttem (de havonta egy hetet együtt töltöttünk), és december végén kiköltöztem hozzá.

2017. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Netes társkeresőn ismertem meg. Beírtam pár paramétert a keresőbe, és az alapján kidobott egy csomó csajt a rendszer. Az első 5 nekem tetsző lánynak írtam, hárman válaszoltak is. 1-2 levélváltás után már csak Ő érdekelt. Így üzenetekben ismerkedtünk az elején, közben randira is hívtam. 2 hét után találkoztunk először, a 3. randin megvolt az első együttlét is. 1 hónapig volt a barátnőm, utána megkértem a kezét, így a menyasszonyom lett. 1 év után összeköltöztünk, és fél évre rá össze is házasodtunk. 7 éve vagyunk együtt, és 5,5 éve házasok.:) 28/F
2017. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hmm, még sehogy. xD
2017. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!