Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kire tudtok számítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kire tudtok számítani amikor magányosnak érzitek magatokat, vagy csak kicsúszik a lábatok alól a talaj?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

senkire

és te, kérdező?

2017. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag magamra.
2017. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Senkire.

Van 1-2 barátom, de nem szeretek senkit sem zavarni a problémáimmal, így mindent egyedül oldok meg, vagy vészelek át.

2017. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
A húgommal vagyok olyan viszonyban, hogy tudom, bármikor fordulhatok hozzá és ő is hozzám. Egy jó testvéri viszony hatalmas érték. 34/F
2017. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Senkire. Még akiben azt hittem bízhatok is hátbaszúr úgy érzem.
2017. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#1:

ezen gondolkodom én is...tudom kire számíthatok, de hogy ki tud segíteni azt nem...magamon segítenék legszívesebben, de most nem megy...mások problémáját könnyebb átlátni külső szemmel :)

2017. ápr. 3. 21:17
 7/21 anonim ***** válasza:
Elsősorban magamra, nem azért mert nincsenek barátaim, hanem mert a saját problémáimat nekem kell megoldani. Persze nagyon jól esik, hogy ha úgy van, akkor meghallgatnak, de ritkán tudnak érdemi, használható tanácsot adni a problémás helyzet ismeretének hiánya miatt.
2017. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szüleimre, testvéremre, a barátaimra (nem a haverokra).
2017. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A legrosszabb ***** válasza:
89%
Senkire magamon kívül, de nem is akarok senkit mankóként használni, hogy aztán később visszaéljen a sebezhetőségemmel.
2017. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A Coltomra.
2017. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!