Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami trükk arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami trükk arra, hogy ne jöjjek zavarba a jelenlétében?

Figyelt kérdés
Vonzódom valakihez, ezért valahányszor megjelenik a közelemben, mindig rettenetesen zavarba jövök, főleg akkor, ha mások is vannak körülöttünk. Akkor a legrosszabb, ha váratlanul jelenik meg. Már előre rágörcsölök, félek tőle, hogy mi lesz, ha meglátom és ezzel még jobban belehergelem magam a zavarodottságba. Hogy lehet ettől megszabadulni? Néha sikerül, de nem tudom, hogy min múlik.
2017. ápr. 6. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel. Más se fog jobb, vagy értelmesebb tanácsot adni.
2017. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kizárni, hogy nagyon bejön neked. Nekem ez vált be.

Ha nem arra koncentrálsz, hogy úristen úristen úristen, itt van, akkor lazább leszel.

Ez pl azért is jó, mert látja, hogy milyen vagy, ha épp nem vagy zavarban.

Egészen jól működik, egy kollégám jön be,akivel NEM kéne. Viszont így, hogy próbálom ezt ignorálni, nem vagyok zavarban ha eggyütt kell dolgozni.

2017. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, félreérthetően fogalmaztam.

A zavarodottságom csak átmeneti, kizárólag a találkozáskor jövök zavarba, főleg, ha nem számítok rá, hogy összefutunk. Nem is előtte vagyok zavarban, hanem mások előtt, akik körülöttünk szoktak lenni ilyenkor. Ha kettesben összefutunk, akkor nincs gond. De ha én mondjuk egy társasággal vagyok és úgy jelenik meg az illető, akkor szétesem.

2017. ápr. 6. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam így többször, amikor meglátom az illetőt, mondjuk nálam ha kettesben vagyunk akkor is ez van, de amikor másokkal beszélgetek és megjelenik az illető akkor is, még a mondandóm is elfelejtem egy pillanatra, teljesen kizökkenek, ilyenkor nehezen találom a szavakat, és kis ideig eltart míg visszaáll (visszatér) az elmeállapotom :D

Tényleg a váratlan megjelenése okozza a legnagyobb felkavaró érzést bennem is. Erre én is szeretnék megoldást találni, ha van. Egy kicsit örülök neki, hogy mással is előfordul ilyesmi...azt hittem csak én vagyok ilyen "selejtes" :D

2017. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a zavar általában csak a kezdeti másodpercek-perceket jelenti a többségnél.


Úristen, én meg vagy 10 éve éreztem ezt, és olyan jó volt újra érezni ezt a kamaszos zavart (egyébként magabiztosabb nő vagyok).


ÉS egyszer találkoztunk személyesen ( előtte netről ismertük egymást, de csak haverok, vagyis inkább ismerősök vagyunk). Na és akkor éreztem magamon az izgulás apró jeleit, és amikor leült velem szemben az asztalnál, azon kaptam magam, hogy nem bírok a szemébe nézni: ránézek és ott van, lesütöm a fejem, megint felnézek, "most erre néz, úristen" és megint lesütöm a szemem.. Ennél a pontnál ahogy az asztalt/földet/a széket néztem magam alatt,mondom "Mit csinálok? Édes istenem, hát miért nem merek ránézni? Szedd már össze magad!" :D


ÉS sikerült, hallgattam magamra, utána már a szemébe mertem nézni, utána már kicsit jobban és hosszabban is, mint szerettem volna..


DE ez tök jó érzés, én nem hittem volna, hogy még képes vagyok rá. De ezek szerint mégis vannak érzelmeim. ÉS ez tök jó. :D

N

2017. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!