Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexelnétek valamelyik exetekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek valamelyik exetekkel ha szinglik lennétek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szingli vagyok és nem!

nem véletlen exek


24F

2017. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. A halott kutyámat is a föld alatt hagyom.
2017. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Egy ideig kúrogattam az excsajomat, miután már szétmentünk. Nem mondom, hogy megbántam, de nem is volt egy nagy élmény, úgyhogy tulajdonképpen az időmet pazaroltam csak.

Mégegyszer nem tenném, legfeljebb csak úgy, ha házhoz jönne, hogy ne menjen az időm az utazással.

2017. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem esetek többségében az ember nem akar exszel szexet, kivéve, ha sosem volt komoly kapcsolat, barátok maradtatok és a szex ennek ellenére szuper volt, de nem akartok már egymással semmit.

Viszont az ilyen ritka.

2017. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan, akivel lefeküdnék.
2017. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez veszélyes dolog.

Nehéz úgy megúszni hogy valamelyik félnél ne jöjjenek fel régi érzelmek.

Nálam is ez volt, de ennek ellenére nem bántam meg, mert a szex mindig is észvesztően jó volt vele.

2017. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van akivel igen.
2017. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az egyikkel igen,és szingli vagyok.
2017. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az egyik exemmel egy ideig összejártunk, iszonyat jó volt vele a szex. Egyikőnk se bánta meg, nálunk nem jöttek fel régi érzelmek. Mai napig barátok vagyunk. Mindketten boldog párkapcsolatban élünk azóta.
2017. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!