Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak között mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak között mennyire elterjedt a gold digger jelenség? Ez jobban elítélendő, mint ha nő csinálná?

Figyelt kérdés

Tehát hogy helyes pasi a pénzért van egy kevésbé esetleg idősebb nővel.

Én most egy 52 éves nővel vagyok, akinek van pénze bőven, 32 éves férfiként nem vonz annyira, de így viszonylag biztonságban vagyok anyagilag.

Ha nő lennék ezt jobban elfogadnák?


2017. ápr. 6. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnák el jobban,de kinek is kell elfogadni vagy nem elfogadni??
2017. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Az összes román aki Magyarországra jött, mind gold digger, és nem is feltétlenül idősebb nők miatt lettek kitartva, hanem akár korosztályuk vagy fiatalabb nők mellett is, hiszen mindegyik amikor idevonatozott akkor nem volt semmije, tehát gyorsan szerzett nőt kanapéval, ahol el lehetett. Ezek így szocializálták magukat ebben az országban, nekik büdös volt Erdély, inkább idejöttek élősködni.



Tehát elterjedt jelenség a cigányok és a románok között, a cigányok között meg azért, mert kijön a börtönből, nincs hová menni, ezért összeszed egy öregedő negyvenest, ötvenest, akár gyerekkel, és beköltözik élősködni.


Sajnos mivel sok a román és a cigány az országban, ezért elmondható, hogy sok a gold digger férfi.

2017. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, de nem tudom mennyire elterjedt, mert ritkán tapasztalok ilyet. Egyébként meg egész pontosan ugyanannyire elítélendő mindkét nemnél. Más, ha az "eltartó" pontosan tudja, hogy miért is vannak vele és megfelel így neki, közös megegyezésen alapul a dolog. Ebben az esetben rendben van, hiszen megegyeztek a felek már előre.
2017. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy nőként írod ki a kérdést.
2017. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ritkaság pedig hogy a nő juttatja valamilyen előnyhöz a fiú/férfipartnerét, csak sokkal diszkrétebben kezelik éppen a társadalmi megítélése miatt.


És még idősebbnek sem kell lenni, elég ha pl csúnyácska módos lány és helyes sportos fiú "szerelme" szökken szárba.

2017. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy 40-es, 50-es nő vagy akár pasi jól néz ki, simán talál jóval fiatalabb partnert. Pénz nélkül is.


Nem hinném,hogy nagyon elterjedt ez a jelenség se a férfiak, se a nők körében. Pontos adatot, sőt, még megközelítőt sem viszont sosem fog tudni senki, ez nemigazán publikus téma.


Sokak számára nem elfogadott ez se a férfiak, se a nők részéről. Szerintem mindig is voltak ilyen történetek, csak kevésbé beszéltek róla.

2017. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Sugar baby boy vagy, nem baj az :D Ha neked is jó, meg a npnek is, egészségedre :D
2017. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!