Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtara a munkata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtara a munkatarsamnak, hogy nem tetszik es ne kovessen ugy, hogy ne haragudjon meg?

Figyelt kérdés
Van egy kollegam, akinek nyilvan valoan bejovok. Ezt tobbszor elmondta. Tudja, hogy van baratom megis mindig bokol, oda jon ahol en vagyok, megfog es kezd kellemetlen es tul feltuno lenni, hiszen ez egy munkahely. Szeretek vele beszelgetni, hulyulni de felek felre ert. Mondtam mar neki, hogy nem kell mas pasi, mint aki van.Voltatok mar ilyen helyzetben? Kollegam tehat normalis viszonynak megkene maradni nem kuldhetem el a francba es amugy meg jofej, birom de nem ugy. Otlet?
2017. ápr. 6. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár külsővel kapcsolatosan nincsenek elvárásaim, de ha tényleg nem szimpatikus az illető, akkor egyenesen felajánlom az őszinte barátságomat: szinte bármikor beszélhetünk (ez nekem is jól esik), társaságot biztosítok neki, amikor szüksége van erre.
2017. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!