Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miert teszi ezt?

Figyelt kérdés

Szoktam vinni a lanyom , 9 eves , pizzeriaba, a tulaj egy 60 as pasi nem engedte h fizessek.

Ugy vettem eszre h kedves , es vidam ember , mindenkihez van ket jó szava.

Eleinte extra uditöt adott amiert nem vett el penzt , most mar a kajat se kellett kifizetni .

Megköszöntem elfogadtam , úgy erzem kedveskedni akart , csak jót akart tenni.

Amúgy nem nezunk ki szegenyeknek .

Letezik h felre ertem es bejövök neki esetleg ?

En hiszek a baratsagossagban , jòindulatban


2017. ápr. 7. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ne menj oda többet
2017. ápr. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én minden nap ott kajálnék
2017. ápr. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer "hívd vissza", mondd hogy üljön közétek és egy sört/üdítőt fizess ki azért neki a kasszába. Ezáltal kapsz egy alkalmat arról, hogy jobban beszélgessetek és meg is ismerd :)


Jófejnek tűnik, lehet nem csal az érzéked, de légy bátor és viszonozd a gesztust, ha neked is szimpatikus :)

2017. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez túl megy egy vendéglátós barátságon/reklámon.

Az, hogy törzsvendégeként minden 20-ik alkalommal meghív benneteket egy üdítőre, vagy desszertre, az elfogadható kedveskedésnek, de hogy az ételrendelést se számolja fel, az nekem furcsa.

Elmesélném neked, hogy anno amikor nagy bevásárlásra mentünk a férjemmel, volt a közelben egy kis kifőzés - isteni kajával - és mindig ilyenkor ott ebédeltünk.

Kellemesen elbeszélgettünk a tulajokkal, kölcsönös szimpátia alakult ki. Amikor én kimaradtam, mert a fiam született és csak a férjem ment a kajáért, egy csodálatosan feldíszített tortát küldtek, a baba születése alkalmából.

Szóval, lehet, hogy szimplán csak kedves, vagy reklám.(?)

Figyeld majd meg, hogy másokkal szemben is ezt csinálja?

Mert ha igen, akkor ugye nincs jelentősége, fogadd csak el, de néha tényleg viszonozd valamivel, (pl. egy üveg minőségibb bor) hogy ne érezd magad az adósának!

Ha nem csinálja másokkal is, akkor több kérdés is felmerül.

TE egyedülálló vagy?

Mert ha igen és bejön a pasi, akkor ebből akármi lehet, csak tőled függ.

Ha nem vagy egyedülálló és csak veled csinálja, akkor én is azt mondom, hogy ne menj oda többet!

2017. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehagytam az utolsó előtti gondolatból, hogyha a pasi is független! ... mert nem mindegy! :)
2017. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!