Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok kapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok kapni ékszert ajándékba?

Figyelt kérdés
Most gondolkoztam én még az évek alatt sose kaptam ékszert a páromtól. Ruhát is csak alkalom miatt, pl karácsony. Cipőt egyáltalán nem. Nem fontos hogy elhalmozzon, nem erről van szó.
2017. ápr. 8. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is örülnék neki. Én nem vagyok valami nagy ékszeres, a fülbevalókat szeretem, de nem várnám el, hogy a párom el tudja dönteni, melyik tetszik igazán. Nehéz eltalálni a másik pontos ízlését ékszerek terén szerintem.


Ruhákat, cipőket sem szívesen kapnék tőle, hiszen látatlanban, próbálás nélkül nem is biztos, hogy jók lennének rám. Meg amúgy sem tartom ezt túl személyes ajándéknak. Akkor már inkább vegyen egy vásárlási utalványt a kedvenc boltomba vagy valami, de még az se valami tuti... :)

2017. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha leülnétek, online rendelne valamit neked ami tetszik?
2017. ápr. 8. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán hordok ékszert, így ritkán kapok, de akkor nagyon személyeset.

Ruhát vagy cipőt csak a hobbinkhoz kapcsolódóan veszünk egymásnak, egyébként saját magunknak intézzük. Nem is értem, miért kellene ruhát ajándékozni.

2017. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szulinapra,Karacsonyra es evfordulora is kaptam,tudja h milyet szeretek,nagyon eltalalta,de nem ezen merem a szeretetet,egyszeruen a csaladjaban ennek kulturaja van (enyemben,exebeb nem volt) es hidd el,neha egyszerubb bemenni az ekszereszhez mint agyalni valami szemelyesen.Tegnap vett spontan egy csokor tulipant a lidlben,valahogy ez a szivemben elorebb van mint bmelyik nyaklanc.Mert spontan.
2017. ápr. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyetlen ékszer egy csodaszép bőrkarkötő tőle, de imádom, csak sajnos otthon maradt... :(


Egyébként nem, felesleges, nem hordok ékszert :)

2017. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!