Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szóba kerül az összeköltözé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szóba kerül az összeköltözés, rövid időn belül vége a kapcsolatnak. Szerintetek mit rontok el?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatom sem jutott el az összeköltözésig. Valahogy mindig kiderül valami a másikról, és vége lesz. Például hazugságok, megcsalás, ismét hazugságok, és megint hazugságok. Legutóbb pedig kiderült, hogy teljesen máshogy gondolkodunk az egész kapcsolatról, és olyan dolgokat tervezett, ami nekem nem fért bele (pl. irányítani, ne legyen önálló döntésem, tőle függjek). Előfordulhat, hogy valami gond van velem? Nem én szoktam szóba hozni az összeköltözést témát, és eléggé félek is, hogy a nem megfelelő emberrel bútorozok össze, aztán miután kiderül, ott maradunk összezárva. De például legutóbb teljesen biztos voltam benne, hogy igen, vele akarom leélni az életem, nem kerestem indokot, hogy miért ne költözhetnénk össze, sőt, már vártam a napját, és mégse jutottunk el addig.

2017. ápr. 8. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az a hibád, hogy rendszeresen rosszul választasz?

Van ilyen, én is ilyen voltam elég sokáig, mert csak bizonyos típusra buktam, de azokkal rendszeresen ráfaragtam.

Váltottam és nem volt okom megbánni.

2017. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy aranyifjakat választasz egy férfi helyett.
2017. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ugye a kezdeti fellángolás, "vele akarom leélni az életem",

stb... Ez 99%-ban nem kölcsönös. Persze idővel kialakulhat

a másik félnél is, de csodákat a 21. században már inkább

ne várj.


Mindenesetre lehet rossz embereket választasz. Hazugság,

megcsalás... Komolyan, sajnálom, hogy csak ilyenekkel ke-

rültél össze.

2017. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

valami gond biztosan van veled is, hogy ilyen személyiségeket "vonzol be"


De ha egyenként nézzük őket, akkor nem hiszem, hogy a kapcsolatban elrontottatok volna bármit is a leírásod szerint. egyszerűen csak nem illettetek össze.


Szóval jöhet a következő, de hogy hogyan tudod kikerülni az olyanokat, akik "idővel majd megunnak téged" típusúak, azt nem tudom, ahhoz kevés vagyok.

2017. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felsz az elkotelezodestol. Tudat alatt csak olyan szemelyeket valasztasz parnak,aki nem akar elkotelezodni es igy ovod meg magad az elkotelezodestol.

Ezt olvastam pszichologia temaju konyvekben.

N

2017. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
magadnak köszönheted.. nem a kúrógépekkel kellene összeállni, aki melletted még 16 nőt tart.. és akkor nem csalnának meg.
2017. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kúrógépekkel és hasonlókkal álltam össze.
2017. ápr. 9. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!