Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy sovány 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy sovány 23 éves 64 kilós srácnak van esélye egy kicsit dundi de bájos arcú szőke nőnél?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy heti egyszer max kétszer látom munkaidőben és már másfél hete nem tudom kiverni a fejemből. Szerintetek egy vékony srác mennyi hátránnyal indul egy ilyen dologban ? Tudom hogy vannak nagyon furcsa párok pl ahol a nő a magasabb a párjánál, de nem vagyok benne biztos hogy mi összeillenénk kinézetre. Egyetlen baj van ezzel az egésszel ami nem más mint az hogy belehabarodtam első látásra. Mindig mikor meglátom és vele beszélek mert épp kasszázok és ő a vevő minden egyes alkalommal zavart érzek a hangomban. Valamilyen szinten hátránynak fogom fog azt hogy vékony vagyok és nem tudok ezen változtatni. Tavasszal meg nyáron mindig elő jön belőlem az hogy Úristen már megint meg kell mutatnom a világnak hogy milyen vékony vagyok és ez le is rombolja a magabiztosságomat. Olyat ne írjatok hogy kezdjek el gyúrni meg ilyenek hanem a véleményeteket várnám hogy ez valóban hátrány a csajozásnál vagy nem. És itt most nem egy dinézserről van szó. Felnőtt érett nő és kicsit dundi de csak annyira hogy még jól is áll neki és ezért fordulok hozzátok hogy szerintetek a vékonyságom révén bukós a dolog vagy még lehet esélyem nála ?
2017. ápr. 9. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeritem próbáld meg!

Hívd el egy randira,beszélgess vele sokat!

Viszont ha ennyire zavar, hogy vékony vagy tegyél ellene.Én is kövérebb vagyok az átlagnál és sha nem zavart egy vékony pasi.

Lány.

2017. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a vékonyságoddal, felesleges ez miatt ráparáznod. Van, akinek bejössz így és van, akinek nem. Átlagos alkatom van és a teltebb lányok jönnek be. Többségüknél nem volt semmi gond, néhány lány mondta, hogy magánál mackósabb pasit akar. Próba, szerencse. :)
2017. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy randa,vörhenyes,Bereczki Zoli gyereket csinált a Szinetár Dórának-aki egy manöken nőben,a Zoli kategóriájához képest-,akkor simán lehet esélyed,ha normális vagy.Bár az emlegetett fazon egy nárcisztikus pötchfej,azt hozzáteszem.Ha még neki is sikerült,neked is menne.
2017. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sovány srácnak semmilyen nőnél nincs esélye, főleg ha kasszásként dolgozol.
2017. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Randira hívni még nem nagyon merem. Nincs hozzá még elég bátorságom. Nem tudom miért de amikor ott áll a pultnál kevesebbnek érzem magam és nem vagyok önmagam mert erőltetetten bele szeretnék kezdeni egy beszélgetésbe de egy szó se hagyja el a számat ami nem a kiszolgálással kapcsolatos. Remeg a hangom és nem tudom hogy mit csináljak. Még a kiszolgálás is nehezen megy mikor ő áll előttem. Volt hogy azt vettem észre hogy mi után elment én még utána is reszkettem vagy 5-10 percen keresztül. Nagyon durva volt ilyet még sosem éreztem.
2017. ápr. 9. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!