Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácok tényleg szeretik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok tényleg szeretik, ha egy lányért küzdeni kell és nem adja magát könnyen, vagy ez csak egy sztereotípia?

Figyelt kérdés

Engem úgy neveltek, hogy ne adjam magamat könnyen, ne legyek könnyen kapható, mert a srácokat nem izgatja, ha egy lányt azonnal meg lehet kapni, és mégjobban nem, ha az adott lány akár már szinte az ölébe is mászik.


Én az eddigi kapcsolataim alatt nem játszottam meg magam. Mindig én voltam az, aki fekszedett egy fiút. Manapság nem igen udvarolnak a srácok. Legalabbis itt a huszas években járó srácokra gondolok. Ha egy lánynak tetszenek, ha jól néznek ki, akkor rájuk másznak, és bárkit megkaphatnak. Mással már nen is foglalkoznak. Akibe energiát kell fektetni, akit el kell hívni randizni, az már nem érdekli őket.


De tegyük fel, van egy srác elég jól néz ki. Minden lány mászik rá. Ha úgy akarná minden héten, vagy minden nap másik lány feküdne az ágyába. Egy fiúnak szerintetek bármikor felkeltené az érdeklődését egy olyan lány, aki egyszer az életében nem mászik rá, még csak nem is igen játszik vele flörtjátékokat?


Srácok, hogyan viszonyultok a lányokhoz, akik nem adják magukat oda elsőnek és nem teszik egészen nyilvánvalóvá a vonzalmukat?


21/l


Tudom rá kéne jönnöm, ha már ennyi vagyok, de eddig olyan fiúkkal voltam valami miatt, akiket én szedtem fel, őrájuk meg nem igazán másztak a lányok.



2017. ápr. 9. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha játssza az elérhetetlent. Szenvedés akkor az egész.
2017. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha világosan tudom, hogy bejövök a lánynak és nem kell a csillagokat is lehozni érte.

31/F

2017. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "srácok". Én például nem szeretem, ha valaki játsza a jégkirálynőt, úgyis tudok ismerkedni olyan lánnyal, aki nem csinál ilyeneket. Viszont ismerek olyan fiút, akinek pont ez a játék kelti fel az érdeklődését. Teljesen mások vagyunk.


Tény, hogy ha nem alkalmi szexet akarsz, akkor ne mássz az ölébe, és a testiséggel tényleg nem árt egy kicsit várni a kapcsolat elején. Nekem nem szimpatikus, ha már első találkozások alkalmával az ágyamban akar kikötni a lány. Volt már ilyen, alkalmi is, és olyan is amiből komoly lett, de ki is jöttek ezek a hozzáállásbeli különbségek a kapcsolat alatt.


Én azt mondom, ne játszd feleslegesen az elérhetetlen királynőt, de ha úgy alakul, fejezd ki a vonzalmad afelé, aki tetszik. Nem kell azonnal a farkára ugrani, de nyugodtan flörtölhetsz, nincs abban semmi szerintem.

2017. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a játszmákat. Az én olvasatomban a párkeresés, ismerkedés két lélek, két személyiség egymásra találásáról szól. Ha úgy állunk hozzá, hogy "a srác" meg "a lány" ahelyett, hogy "te és én", akkor kikerült a képletből az egyéni személyiség, és így csak valami lélektelen algoritmus lesz az egész.
2017. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem a "coolmájer topcsávóktól" másnéven ld. ( helyi menő gyökerek) kell elvárnod, hogy majd felfigyel rád, ha nem mászol rá, hanem értelmes, normális férfiakkal kell ismerkedned. Hogy ezt ki tudja-e szűrni egy nő, az nagyban függ a nevelési mintáitól, mikrokörnyezettől is, ahogy te is írod. Nekem nem tetszik, ha egy nőnek bár tetszem, mégis semmi jelét nem mutatja ennek. Így azt érzem, felesleges bármit is tennem érte, ha nincs értékelve. Attól még nem lesz ribi, ha adott esetben ő teszi meg az első lépést, kezdeményezést. Nem is tudom miért hiszi azt sok nő, hogy lópikulát sem kell tenniük az adott ismerkedés komolyabbra fordításáért vagy magáért a kezdeméynezésért. Nem haltok bele. Az a lényeg, hogy ne legyen könnyűvérű a nő, de attól még lehet életrevaló, talpraesett, belevaló ilyen téren is. Ez alatt értek akár egy ártatlan érintést, gesztuscsokrot, mimikát, amiből leveszem, hogy nem közömbös a személyem számára, viszont nem is minden pacákkal viselkedik így. 29F
2017. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A srácok az egyének megszólítására szolgált. :)

Nem jégkiralynőt játszok, csak azt szeretném látni, hogy a srác lép elsőnek, hogy ő mutatja ki, hogy én többet jelentek. Majd erre énis reagálnék. Így gondoltam.

2017. ápr. 9. 16:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Küzdeni nem akarok senkiért, egy idő után mar szinte zaklatónak érezném magam, ha mindig csak én keresném, próbálnám fenntartani a társalgást. Pár napon keresztül még OK, de ha egy hétig mindennap nekem kellene ráírni pl., az zavarna.

Aki meg nem mutatja ki a vonzalmát, azzal úgy vagyok, hogy nincs mit kimutatnia, tehát felejtős. Nem erőltetem rá magamat senkire. Nem várom el, hogy rám másszon, de egy mosoly, érintés, szóbeli megerősítés jól esne, hogy jelezze hogy jó úton járok.

2017. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oké. Akkor másképp írom.

Manapság (legalábbis az én környezetemben) a fiúk nem szeretik megtenni az első lépést. Szinte a lány feladata, hogy előszőr kimutassa a vonzalmát. Ha egy lány nem teszi meg az első lépést, akkor a fiúk nem fogják, és inkább megelégednek egy olyan lánnyal, aki rátapad, mint egy mágnes, mert az kényelmes. Így értettem.

2017. ápr. 9. 17:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Szóval, a fiúnak valahogyan ki kellene találnia, hogy részedről is megvan a szimpátia, és utána kezdeményezni?
2017. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ha te csak az alapján vonzódsz valakihez, hogy "elég jól néz ki", akkor el kell fogadnod, hogy mások is ez alapján válogatnak. Az illető pedig hülye lesz teperni utánad, ha mások után nem kell.
2017. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!