Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon sok pénz-centr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon sok pénz-centrikus nő lehet vagy miért támadnak rá itt az olyan kérdezőkre, akik esetleg átverik az ilyen nőket?

Figyelt kérdés
Több ilyen kérdést választ láttam ezen az oldalon.
2017. ápr. 11. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert az átverés nem szép dolog...
2017. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Mert gyerekes és idióta dolog átverni valaki, megalázni valakit és nem felnőtt módjára kommunikálni.

Ha te nem anyagias barátnőt szeretnél, akkor ne ismerkedj anyagias lányokkal. Ha összefutsz mégis egyel, szakítsd meg vele a kapcsolatot.

Élni és élni hagyni.

2017. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Itt vagyok én, akit teljesen már értékek érdekelnek, mint a pénz. Azt tanácsolom, hogy te is beszélj önmagaddal erról, hogy melyik kategóriájú nőkkel érdemes szóbaállnod.
2017. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert igénybe veszel egy szolgáltatást és lelépsz fizetés nélkül, ez is lopás.
2017. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Mert nőiségükben érzik magukat sértve, ha őket húzzák le.
2017. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt azért furcsállani szoktam, hogy a 'mi a foglalkozásod?' kérdés már elég ahhoz, hogy valakit aranyásónak bélyegezzenek.
2017. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Én már megkaptam, hogy anyagias ribi vagyok, mert fontosnak tartom, hogy a páromnak jó munkája legyen. Mondjuk továbbra is meglepően viccesnek tartom, hogy az itteni közmunkás robotoló éhbéres fiúk sírnak a legjobban az anyagias nőktől való félelmükön, mikor egy ilyen nő olyan hatalmas ívben kerüli el őket, hogy valószínűleg sosem futnak majd össze. Ha mégis, egyszerűen esélyük sincs arra, hogy átverjék ezeket a lányokat, mivel azok beépített radarként érzik, hogy mely pasikban van a pénz potenciál, és ezek közül melyik hajlandó egy kitartott díszmacát fizetni. Ha elviszed a sarki gyrososhoz, kb kiröhög, nem jutsz el odáig, hogy "kib.ssz" vele, és kifizettesd vele a bruttó ezer forintos fogyasztását...
2017. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Van itt néha egy-egy pénzcentrikus nő.

De sokkal feltűnőbb a pénzcentrikus fiúcskák tevéknysége, akik minden nőben pénzéhes félrekúrós plázacicákat látnak, akik csak ronda pénzes pasikat akarnak férjnek, miközben izmos magas csávókkal kúrhatnak.

2017. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a nők igen jelentős többsége a pénzt tekinti egyedüli értéknek & amit meg lehet venni rajta.

Számukra a férfi csak státusszimbólum, két lábon járó ATM. És hát nyilván nem esik jól felülbírálni ezt a kényelmes életszemléletet nekik, még kevésvé kilépni belőle.

Azzal nincs gond, hogy aki nem anyagias nőt akar, ne ismerkedjen ilyennel. Ez korrekt. A gond ott van, hogy egyetlen anyagias nő se mondja ki nyíltan, hogy őneki csak gazdag, hétszámjegyes keresetű pasasok írjanak már, mert csak ilyenekkel ismerkedne.

Vajon miért is nem mondják ki nyíltan. Hm-hm. Ez ám az érdekes kérdés, nemde?

2017. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!