Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik igy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy egy pasi miért nem fogja fel hogy van komoly kapcsolatom miért irkált anyit? Talán szerelmes lett belém vagy hasonló? Ti mit gondoltok mi baja lehet. Pasi 26é 20. L

Figyelt kérdés
Kb 2éve találkoztam egy pasival akivel egy napot voltunk csak együtt szex is volt. De ő aztán is irt hogy találkozunk de a végén nem lett semmi komoly nekem azota komoly kapcsolatom van.. És azt mondtam is neki hogy ne keressen de hiába akkor is 2éve már folyton ir hogy találkozunk és hiába mondom hogy komoly kapcsolatba vagyok akkor is ir.. Van mikor meg kérem hogy ne irjon mert nem akarok tőle semmit akkor is kb fél évig birja ki aztán újra ir..Most is irt nem olyan régen és akkor újra kértem hogy ne keressen azota nem irt és nem rég vettem észre hogy le is tiltót facebookon!! Szerintetek miért csinálja ezt? Talán érezhet valamit irántam vagy mi lehet? És miért tiltót le. Én csak anyit kértem hogy ne irjon nem azt hogy tilcson le.. Mikor taliztun azzal kezdte hogy vigyázzak nehogy SZERELMES legyek bele!

2017. ápr. 11. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
"akivel egy napot voltunk csak együtt szex is volt." Akkor meg mit csodálkozol? Ha feláll neki és nincs hova üritenie te jutsz eszébe és megkérdez. Tök természetes. Én is ilyenkor gyorsan végig szoktam kérdezni az ilyeneket.
2017. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Kanos volt, ennyi, nem kell túlmisztifikálni. Legközelebb, amikor megkeres, szó nélkül tiltsd le a francba, csak annak lehet ilyeneket írogatni, aki hagyja.
2017. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem reagálnék, ha ír, egyszerűen ne reagálj. Majd megunja.
2017. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oke köszönöm a válaszokat. De nem hiszem hogy csak azért csinálja hisz simán találhat valakit meg volt is már barátnője és akkor is irkált mikor volt csaja.
2017. ápr. 11. 13:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég naiv vagy, ha azt hiszed, bármilyen érzelmei vannak feléd. Egyszerűen egy k-rvapecér, aki nem bír magával.

Minek foglalkozol vele egyáltalán? Francnak állsz egyáltalán szóba egy ilyen alakkal.

2017. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De akkor most miért tiltót le?? ha csak a szex miatt csinálnálta volna akkor simán nem ir és kész.. De ő meg le is tiltót nekem ez fura..
2017. ápr. 11. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A tiltottat nem jól írod!


Téged ez zavar? Ha igen, akkor neked vannak érzelmeid az ő irányába, vágysz még rá, élvezed, hogy keres. Kérdezd meg magadtól, hogy miért zavar az, hogy úgy tűnik végleg feladta?

2017. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem zavar csak kicsit fura!! Hogy mire gondolt akkor mikor ugy döntőt hogy le tilt! De köszi a válaszokat..
2017. ápr. 11. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat teljes megszakítása jó ötlet.
2017. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 de ő volt az aki nem tudta meg szakitani a kapcsolatot ő irkàlt folyton! én soha nem kerestem nem is irtam neki ő zaklatot folyton ha nem érezne semmit akkor fàjna a micsodàja és simàn ki birnà hogy ne irjon ràm. Nem? De ugy tűnik inkàb le kell tilcson hogy ne tudjon ràm irni. Akkor most mi ez?
2017. ápr. 11. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!