Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha komolyabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha komolyabban tetszik nektek egy nö, milyen tempóban haladtok az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja tartó beszélgetés, chatelés hosszú órákig. Kezdetben ritkábban, majd napi szinten érdeklödés a másik hogyléte felöl. A közeledési szándék egyértelmü. Bókok gyakoriak, elismerö megjegyzések, mindez nagyon finom stílusban. Én nem Mo-n élek, ö itthon. Szerintetek mikor említi meg a találkozást?
2017. ápr. 11. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Már rég megemlítettem volna...


24f

2017. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak szórakozik vagy mire gondoljak?
2017. ápr. 11. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi 5 napig beszélgettünk nagyon sokat neten, amikor elhívott találkozni élőben is. Utána aznap még én írtam neki, hogy jól éreztem magamat és rögtön válaszolt, hogy szeretne újra látni.

Második randin kérdezte, hogy mit gondolok, el tudnék-e későbbiekben kapcsolatot képzelni vele. Mondtam neki, hogy azt hiszem, igen, akkor már fogtuk egymás kezét.

Harmadik randin elmondta, hogy szerelmes belém és megcsókolt, akkor lettünk egy pár.

Ez az egész a netes beszélgetéstől az összejövésig kb 3 hét volt, huszonévesek vagyunk, már két éve együtt:)

2017. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köztünk azért van pár száz vagy ezer km azért.
2017. ápr. 11. 17:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén 1400-1500 km-re otthonról, a 30-as éveim végén: én hagynék rá időt rendesen. Találkozni megpróbálnék 2-5 héten belül, ahogy a munkából sikerül elszabadulni, de az ismerkedésre/közeledésre simán szánnék 3-6 hónapot is. Ne túl későn derüljenek ki megint fontos dolgok...
2017. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Az elején alig, vagyis ritkábban keresett, most egyre többet. Ez mindenképp jó jel.

De sztem nemcsak én érdeklem, ezért nem lép.

2017. ápr. 11. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
találkozót? Már az első cseteléskor célzok rá, 2. alkalomra kap egy ajánlatot, ha nem él vele 3. alkalom nem lesz.. hűlyítsen mást!
2017. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fél a távolságtól. Gondolj bele magyar fizetésből nem fog tudni ugrálni hozzád.

Illetve úgy gondolom talonban tart hátha talál közelebb valakit. A beszélgetést gondolom élvezi...nem tudja mi legyen...

Tudom milyen ez én is kint élek. Mi lesz ha személyesen nem jöttök be egymásnak, vagy mi lesz ha igen? Szerintem ilyesmik kavarognak benne.

2017. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ö?😂😂😂😂

Ő!!!!!😂😂😲😨😨😆😆😆

2017. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!