Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen érzést/vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen érzést/véleményt kelt bennetek, ha egy nő nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem tudnak érdekelni, idegesítenek csak, nyűgnek tartom őket. az anyagi vonzatukról meg ne is beszéljünk. kiskorukban idegesítő bőgőmasinák, kamaszkorukban meg kibírhatatlanok.

2017. ápr. 12. 23:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
14%
Én akarok 3 gyereket. Ez alapján szorozd össze :D
2017. ápr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%
Nekem az vonzó ha szereti őket, hiszen a legjobbat akarom majd a gyerekeimnek. Bár nekem sem a kedvenceim, a saját gyerek teljesen más. 22/F
2017. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%

Engem nem zavarna, örülnék neki, mert én is utálnám a „nyamvadt kis dögöket” 😃

De a sajátjainkat talán szeretnénk, abban bízok.

2017. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
szerencsémre a legtöbb pasi szintén nincs oda értük, sajna a mostani párom meg igen..
2017. ápr. 13. 00:08
 5/30 Lazy Lover ***** válasza:
63%
Semleges èn is utálom őket
2017. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
23%

Időskorodban meg majd lesz macskád? Mert hogy kb addigra senkid nem lesz, és a gyerekről is lemondtál.


Mindenesetre nem erőszak, nekem olyan nő kell, aki akar

gyereket, ennyi.

2017. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Eleg nagy butasag lenne csak azert szulnunk h majd 70 evesen legyen egy gyerekem aki fizeti az idosek otthonat, ahol torolgetik a fenekem.

Vagy akar valaki vagy nem.

En inkabb tartanek kutyat, nem szeretem a gyerekeket es pont. Nagyon idegesitenek. Errol nem en dontottem.


Es erre a vilagra talan mar nem is szabad...

2017. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
30%

Én is ezt gondolom csak férfiként.

Az egy kicsit furcsa hogy benned nőként nem dolgozik az ösztön. Lehet hogy még fiatal vagy és idősebb korodban - úgy 30 felett - már beindul nálad és akkor majd szülni akarsz. Nem tudhatod előre.

2017. ápr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
27 vagyok, de nem érzek velük kapcsolatban semmit,. Sőt, a fiatal anyákat lenézem. Én is kutyapárti vagyok
2017. ápr. 13. 00:29
 10/30 anonim ***** válasza:

Ha már képesek beszélni, én bírom őket, ha azt a jellegzetesen rohadt magas frekvenciás sikítást nem csinálják :D

30/f

2017. ápr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!