Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Hölgyek/Nők! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek/Nők! Melyik hímet választanátok?

Figyelt kérdés

Csak nők válaszát várom. Nekik jó olvasgatást hehhhh


Melyik férfiről mi a véleményetek? Adnátok-e esélyt neki egy randira vagy nem? Ha igen és ha nem légyszi azt is indokoljátok meg pár szóban.

Tegyük fel bent vagytok egy szobába ahol van pár mappa az asztalon, képekkel és rövid leírással pár szingli pasasról akik mondjuk éppen kint várnak az épület előcsarnokába ahol ha majd kimentek mindegyik randira akar majd hívni. Ti pedig már előre eldönthetitek, hogy igent vagy nemet fogtok-e mondani az adott pasasoknak. Legalább háromnak mindenképp igent kell mondani :)


1. Magasabb kb 182cm vékonyabb testalkatú hosszabb vékony helyesebb arcú fiatal férfi. Barna szem, kicsit hosszabb orr normális fehér bőr. A pénisze tizen... Najó ez nincs benne a mappába :D Szóval a leírás szerint kiegyensúlyozott kedves fickó egy kis önbizalomhiánnyal. Eddig 4 barátnője volt és 0 komolytalan kapcsolata. A hétköznapi/normális férfi leírás illik rá a legjobban, hűséges típus aki sosem csalná meg a párját. Nem túl nagyhangú de nem is visszahúzódó, nem is túlzottan nagy igényű néha bátortalan. Cserébe viszont tényleg megbízható és egész jó humora van. Szereti a gyerekeket, szeretne családot mindenképp. Átlagosan öltözködik farmernadrág, póló, pulcsi.


2. Nagydarab 185cm magas kissé mackósabb izmosabb alkatú férfi. Picit túlsúlyos borostás rövid hajú szinte kopasz. Kicsi mélyen ülő alig látható kék szeme van. A külső kissé megtévesztő mert mérnök/informatikusként dolgozik és nem keres rosszul. Nagyon jó humora van, szeret főzni és sok sportot néz és párat űz is. A mappa szerint már volt házas viszont elvált. 7 alkalmi kapcsolata is volt már és mindössze 2 komoly abból az egyik házasság volt bár rövid életű. Meglepően jó az ágyban. Nem túl hűséges és megbízható típus. Előfordult már, hogy megcsalta a párját többször is. Viszont akivel házas volt nem lépett félre az nem ezért ment tönkre. Nem szeretne gyereket és házasodni sem szeretne újra kivéve ha lesz valaki aki megfogja annyira, hogy belészeressen.


3. 178 cm magas, vékony testalkatú szép arcú fiatalabb férfi. Hosszabb kócosabb haja van, kissé kisfiús. Amolyan művészlélek típus. Szeret olvasni, komoly zenei ismeretei vannak és ezen a területen is dolgozik. Mély érzelmű olykor sérülékeny lelkivilágú emiatt nagyon kevés embert enged közel magához és nehéz a bizalmába férkőzni. Vannak idegesítő szokásai, kissé önző. Cserébe viszont jó társaság a leírás alapján jó barátok is lennétek mert hasonlítotok sokmindenben. Megbízható típus aki ha egyszer a szívébe zár már nem nagyon tudod kiutáltatni magadat onnan. Az élet sokszor nem egyszerű vele, vannak furcsa szokásai és kissé "primadonna". Imádja a természetet és a macskákat és utálja a sportokat. Hány kapcsolata és partnere volt eddig? Az rejtély...


4. 176 cm magas átlagos kicsit izmosabb testalkatú fiatalabb férfi. Markáns arca van, egész helyes és férfias. Van két tetoválása is. Törtető típus aki nagyon ambíciózus. Már középiskolás korában is folyton szervezkedett, később több munkát vállalt egyszerre. Szeret mindent irányítani és minél több dologba beleszólni. Kissé nagy arca van és "réteg" ember, sokan nem szeretik. A bank szakmában dolgozik és elég jól keres de szeretne mégjobban, ez neki rendkívül fontos. A párkapcsolat mellett a karrier az első. Hobbijai is sokrétűek, sokmindent csinál mindig van programja. 5 párkapcsolata volt már és 3 alkalmi viszonya. Egy esetben megcsaláson kapták. A párkapcsolatban igazi férfi, kissé maradi viszont nagyon szereti és megbecsüli a partnerét. Gyereket és családot is szeretne.


5. 193 cm magas világos bőrű ,kék szemű ,markáns jóképű egyenes fekete hajú fiatalabb férfi. Elég hallgatag típus, introvertált nehezen nyílik meg. Kissé talán túl komoly is, viszont ez az előnye is. A végletekig szavahihető megbízható egyenes jellem aki nagyon komolyan veszi a szakmáját és a párkapcsolatát is amiből mindössze csak 1 volt neki ezidáig az viszont majdnem 10 évig tartott. Persze ezalatt végig hűséges volt. Jó anyagi helyzete van, kicsit furcsa humorérzéke de azért van neki. Nagy társaságban általában csak 1-2 emberrel beszélget ez nem az ő világa. Imádja az állatokat és szereti a gyerekeket is. Házasodni mindenképp szeretne. Akik ismerik felnéznek rá -nem csak szó szerint- mert olyan amilyen. Öltözködése és úgy általában mindene szokásai,hobbijai és viselkedése is visszafogottabb. Párkapcsolatban kedves odaadó és megbízható, néha kicsit szigorú és piszkálgatós de csak mert jót akar.


6. 176 cm magas izmos testalkatú. Szép teste van és kissé sötétebb bőre. Viszont nagyon helyes-jóképű igazán szép arcú nagy zöld szemekkel és sötét hajjal, ő is fiatal. Kissé ellentmondásos személy, egyszer jól kijön az emberekkel és nyitott, sokat beszél máskor viszont visszafogottabb és elvan magában, ilyenkor nehezen megközelíthető tehát kissé hangulatember. Magabiztos megkapó fellépésű. Intelligens és a 3. jelölt mellett ő a leginkább érzelemvezéreltebb, nem kimondottan művész lélek de nem is áll olyan távol tőle. Imád utazni, folyton menne valahová, keveset van otthon. Eddig két párkapcsolata volt és ? alkalmi viszony. Nem megcsalós mivel ragaszkodó romantikus típus de nagyon. Viszont régen nagyon problémás volt, rossz közösségbe került, drogozott is és a verekedés sem állt távol tőle sőt még pszichológus is kezelte, de nem kallódott el, mára állítása szerint más lett, remekül áll anyagilag. Jó humora van és odaadó társ. Valószínűleg -mondjuk 85%- nem lehet gyereke pedig minden vágya egy kislány. Családot is szeretne mert sosem volt neki igazán.


7.183 cm magas izmos fiatal férfi. Jó teste van és igencsak jóképű markáns arcú. Végletekig magabiztos fellépésű, jó ránézni. Rengeteg ismerőse, barátja van. Gazdag családba született és ő is remekül áll anyagilag nyilvánvalóan. Kicsit talán tipikus: Amellett, hogy magabiztos férfias és vonzó öntelt is. Jó társaság bár sokszor lekezelő másokkal, csak ő lehet az első, a legjobb. Rengeteg barátnője volt már és alkalmi kapcsolata is. Jó az ágyban valószínűleg. Csalta már meg a párját. Egyszer volt nagyon szerelmes, akkor hűséges maradt és viszonylag visszavett magából, törődött a lánnyal de nem mindig volt képes kimutatni, hogy őt jobban szerette magánál.

Szeret utazni, szórakozni. Sportolni is szeret és emberek között lenni, az élet vele sosem unalmas. Néha elcsípni, hogy meghatódik egy-két dolgon de mindig letagadja. Nehéz eset de sokan irigykednének is rád miatta.


2017. ápr. 17. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Minden nő a 7-est választaná, kivéve akinek túl alacsony. Minden más megvan benne, ami a nőknek kell.
2017. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1,5,6 igen, mert ők tűnnek a legvállalhatóbbnak.
2017. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

5 és 6. Talàn az 1-es még oké.

n25

2017. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6, 1
2017. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.) Egészen jól indult. Magassága rendben van, és a kapcsolatainak a száma is és az is jó, hogy majd akar családot. Ami azonban azonnal kizáró ok nálam, az a bátortalansága. Nekem emiatt ő az utolsó előtti helyre szorult, nem lenne benne a három kötelezőbe, a 7 közül számomra a 6.


2.) Ő lenne a harmadik, akit elhívnék. Magassága nagyon jó, nem zavar annyira a testalkata sem, a szakmája is tök jó, a humor fontos és mivel én is sportolok ezért ez is az. A kapcsolatok száma nem zavar nála. Azt írják, hogy nem szeretne gyereket, én viszont igen, de abban biztos lennék, hogyha kellően megszeretjük egymást akkor biztosan át lehetne gondolni a dolgokat. Ha pedig nem, akkor a mappában szereplő adat szerint, miszerint jó az ágyban, lenne egy rövid, "komolytalan" kapcsolatom.


3.) Ő az utolsó, vagyis 7. nálam. Nem szeretem az ilyen kisfiús, zenélős pasikat, nekem férfi kell. A hosszú haj is nálam óriási hátrány. Én is játszom hangszeren ismerem az ilyen típusú pasikat. Az más, ha hobbiszinten űzi, de az, hogy ebből él... Az jó, hogy szereti a macskákat, én viszont nem szeretem a természetet. Ő meg a sportokat. Hát nem, ő nem kellene sajnos.


4.) Ő nálam a 2. Nem zavar a kapcsolatainak a száma, pozitívum, hogy ambiciózus. Jó, hogy megosztó személyiség. A magasságával viszont gondjaink lennének, mivel szeretek a pasinál magassarkúban is magasabb lenni. Számomra ez fontos.


5.) Hát a magassága csodálatos. Viszont a személyisége taszít. Nem szeretem a zárkózott, nehezen kiismerhető és megismerhető típust. Az pedig külön negatívum, hogy tapasztalata egy nővel van/volt. Az sem tetszik, hogy az első nővel ennyi ideig együtt voltak. Én nem akarok osztozni az ex emlékével. Szóval nekem az 5. helyen van.


6.) Ő nálam a 4. Magasságról ugyanazt tudom elmondani, mint korábban. Ugyan most nem szeretnék gyereket, de a kiskaput szeretném meghagyni, ha idővel majd mégis akarok. Személyisége sem zavar, bár a nagyon romantikázóst inkább hagynám.


7.) Nekem ő az abszolút győztes. Magasságban nem kiemelkedő, de számomra ideális. Az önteltség nyilván nem pozitívum, de engem annyira nem zavar, mivel én is hajlamos vagyok. Kell az, hogy tudja, hogy mit akar, mivel én is ilyen vagyok, és én nem egy bólogatós kiskutyát szeretnék, hanem egy olyat, aki ha kell veszekszik az igazáért, hajlandó felvállalni a konfliktust. Anyagilag rendben van és az ágyban is jó. Érzelmei vannak, még ha tagadja is. Nekem ő lenne az első számú.


Viszont nekem van párom :) Nem lehet ráhúzni az itt felsoroltakról, hogy "akár a párom lenne", mert nincsen ilyen. 187 cm, ami nekem tökéletes, mivel 172 vagyok. Magabiztos, néha sajnos kicsit erőszakos is tud lenni, de mint írtam számomra ez nem gond, mivel ha nem lenne ilyen, én nyomnám talán el. Kell, hogy legyen akarata mellettem egy férfinek. Jól keres, de nem ez az elsődleges. Fontosabb, hogy megértsük egymást, akár viták árán is. Valahogyan a kapcsolatunkban ezek a súrlódások is csak erősítik az érzelmeket, nem egy monoton kapcsolat a miénk. Nem tudom, hány nővel volt már, komoly kapcsolata 2 volt, és most a miénk. Határozott, céltudatos, akaratos, de figyelmes és odaadó is egyben. Abban is hasonlítunk (akármennyire is szégyen ez, annak ellenére, hogy tanultak vagyunk), hogy nem szeretünk olvasni, erdőt járni, érzelgősködni túlságos. Szeretjük az állatokat és a sportot. Az ágyban nagyon jó, ennyire jó még senkivel sem volt és elképzelni sem tudom, hogy lehetne jobb. Bevallom, nekem szempont.

2017. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

170 alatt nem létezik férfi?


A párom 166 és köszönjük, én ŐT választanám, le nem cserélném egyetlen magasabb pasasra sem.

2017. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
3,6
2017. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hűtlenséget eleve nem bírom, így a 2, 4, 7 kiesik.

5-ösnek kevés derült ki az érdeklődési köréből, meg ez a "piszkálgatós, mert jót akar" inkább anyámra emlékeztet.


1, 3, 6 az, akikkel elmennék randizni, aztán meglátjuk.

1-es az, aki vonzó, de semmi kiemelkedő nincs benne, 3 és 6 vonzóbb, de a taszító dolog is több benne. Imádom a művészlelkeket és az utazni szerető, macskamániás férfiakat is, azért ez a kettő jön be, de a 6-osnak a drogos, verekedős múltja csak akkor nem kizáró ok, ha 100%-ban maga mögött hagyta. (plusz jó pont, hogy pszichológushoz ment vele, nem értem ezt miért "sőt"-tel vezetted be, mintha negatív tényező lenne.)

2018. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!