Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy férfit meghódítani úgy Isten igazából? Mik erre a megfelelő tettek, bevetések?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Segítsetek!Nagyon tetszik egy férfi,de nem tudom hogyan vessem be a hálóm :) Tanácsokat kérnék,minél többet!!! Köszönöm! :)
2010. máj. 13. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem pont ez a legvisszataszítóbb egy férfi számára,ha valaki nagyon nyomul rá.
2010. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főzz/Süss neki valamit.
2010. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A férfi milyen idős?

Öltözz fel szépen csinosan, legyél nő, ne buta liba :):) Ennyi a titka :) Nő, akivel lehet beszélgetni, értelmes és ápolt, csinos :):) Tényleg mindössze ennyi, nem bonyolult :):) Ja és lehessen nevetni veled :):) Ez egy nő tanácsa, remélem azért nem dobod el rögtön az ötletet, hidd el nekem, hogy beválik :)

2010. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg hallgatod és tudsz válaszolni is ha kérdez tőled valamit
2010. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem sajnos fogalmam sincs, de érdekelne egy pár tanács engem is még, mert ha ilyen egyszerű lenne, mint az előző válaszolók szerint, akkor tolonganának körülöttem a pasik. :))
2010. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22:10, nálad mi a gond? :)
2010. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyomulós típus,pont az ellentettje. Az ápoltság számomra az első helyen szerepel,tudok válaszolni,kérdezni.Vagyis mindig tudom az arany középszert... Éppen ezért érdeklődnék,hogy ki hogyan csinálja,én most kicsit elbizonytalanodtam...
2010. máj. 14. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!