Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom álmomban megerőszako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom álmomban megerőszakolt, terhes lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv.

25 éves nő vagyok, elmesélném mi történt velem, és tanácsokat szeretnék kérni.

Szóval 4 hónapja jártam ezzel az embernek nem nevezhető... nem is mondanám ki. Kedves, megértő, és barátságos volt. Elég lassan szoktam haladni, ezért 3 hete megengedtem ,hogy együtt aludjunk. Nagyon rosszul tettem, álmomban megerőszakolt. Ma sem bírom felgofni, hogy volt képes, miért nem ébredtem fel, ha felébredtem volna, nem történt volna meg. Feljelentettük, előzetes letartozásban van, de terhes lettem. Fogalmam sincs, hogy megakarom tartani-e a babát, ha igen, hogy tartsam távol az "apjától", ha nem sikerül letartóztatni, vagy miután kiengedték? Ti megtartanátok a gyereket? Nagyon félek...



2017. ápr. 23. 22:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Még egy megerőszakolós vita kezdete, de ebből inkább kimaradok úgy érzem.
2017. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Elkábított, vagy mi ? xd Nem tudom, egy gazember gyerekét miért akarod megtartani. Fura, börtönbe juttatod, de a gyerek megtartása elgondolkodtat ...
2017. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Erőszakból keletkezett babát énnem tartanék meg, de ezt neked kell tudnod. Kiengedik majd nem fog tízen éveket kapni, főleg a előtte rendezett életet élt ez enyhítő körülmény.
2017. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Bárcsak én is ilyen mélyen tudnék aludni, fele ennyit forgolódva!
2017. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tartanám meg, nem akarnék egy gyereket egy ilyen embertől, és azt sem szeretném, ha a gyerekem abban a tudatban élje le az életét, hogy erőszak közben fogant. Nem akarom azt sem, hogy bármilyen rossz érzésem támadjon a gyerekemnel kapcsolatban, mikor ránézek, és tudatosul bennem, hogy felerészt egy ilyen ember leszármazottja. Nem akarám már huszonévesen egyedülálló anyaként kezdeni a felnőttlétet, ahelyett, hogy rendesen kiheverjem azt, ami történt. Nem, nem, és nem.
2017. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
Tuti kamu. Hát jó nagy szerencsétlen vagy ,ha ilyenre nem ébredsz fel. Én tuti felkeltem volna rá...
2017. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

GINA?

Máshogy nehéz elkepzelni, hogy nem ébredtel fel.

2017. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

miért mindig éjjel jönnek az ilyen hatásvadász kérdések?

ja hogy kamu.

így már érthető :)

legközelebb kicsit erőltesd meg magad, hitelesebb sztori jobban megállja a helyét (persze a feljelentés mellet is)

2017. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom, simán lehet, hogy beadott valamit, vagy belerakta este az italomba (meg ittunk 1-1 pohárral). Ő hozta, és lehet...

Egyszerűen nincs szívem elvetetni, egy apró gyermeket... ha belegondolok, hogy ott a lehetőség, hogy egy sikeres életet teremtsek neki... Tényleg ilyen rossz? Képtelen vagyok a helyzetbe beleképzelni magam. Ilyenkor tényleg a tettest látjuk a gyermekbe?


Egyébként köszönöm, hogy kamunak hívtad, ilyenkor nagyon jól esik.

2017. ápr. 23. 22:44
 10/27 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs éjjel. és ilyenkor van időm.
2017. ápr. 23. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!