Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-22 éves fiúk! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 éves fiúk! Milyen számotokra egy ideális baratnő?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen ekintetben? Külső vagy belső tulajdonságokra nézve?
2017. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külső, belső is érdekel :)
2017. ápr. 23. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
legyel szerelmes. ha nem vagy az akko ne jatszd el. ez alappillére a dolognak
2017. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

26/F vagyok, de leírom.

belső: őszinteség, vidám életfelfogás, pozitív gondolkodás (pont az ellentétem), lelkiismeretesség, kedvesség, szeretet, és sugárzó, felém érdeklődő tekintet persze miután már csak kialakult egyfajta vonzalom.

külső:

alacsony, vékony, formás popsi, mellméret szinte mindegy, ápolt arc, körmök, igényességet sugározzon. Haj, szemszín mindegy.

2017. ápr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük:

Belsőre nézve kommunikáció- és kompromisszumkészség, őszinteség, hűség az alapok, ezek nélkül nem nagyon van értelme belekezdeni. Tolerálja világnézetemet (semmi extrémre nem kell gondolni), támogasson a céljaim elérésében (ahogy én is igyekszem), pozitív életszemlélet (vagy legalábbis nem megkeseredett). Talán ezek a legfontosabbak, persze biztos van, ami kimaradt hirtelen. Ja és nem hátrány ha szeret...

Külső tekintetében az extremitások nem tudnak vonzani, gondolom ezt testalkat szintjén. Arc-szemek-mosoly hármas az, amivel a legjobban meg lehet fogni, ha ezek tetszenek, akkor az már elég sok "szépséghibát" javít. Meglepő lehet, de sokan gondolják, hogy a mell, fenék számít, hát nekem nem. Hajszín, szemszín tekintetében nincs határozott elképzelés, nyilván tudnék mondani olyat ami nagyon tetszene, de annyi különbözőféle lány szaladgál az utcákon, hogy felesleges is erre több szót áldozni. Illetve, az a bizonyos megfoghatatlan "összkép", ami sokat jelent, tehát lehet, hogy hiába tetszenek külön-külön az egyes "paraméterek" (huhh de rossz kifejezés), összességében valahogy mégsem érzem hogy ő az igazi. Ez van.

22/F

2017. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!