Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy ha egy magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ha egy magas pasi kondizik, az teljesen normális, de ha egy alacsony, akkor egyből ráfogják, hogy röhejes, csak kompenzálni akar?

Figyelt kérdés

Olvastam itt olyan válaszolat,hogy "az jó,ha egy fiú 170 cm és vékomy,de ha ki van gyúrva,akkor röhejes" meg "ne akarjon már felfújt lufi lenni"

Most mi ez?Attól,hogy alacsony vagyok,egy vékony gilisztának kell lennem,nehogy azt mondják,hogy kompenzálok?Én legalább 80 kg akarok lenni 170 cm mellé,nem érdekel hogy mit gondolnak.Az ilyen 2 méteres emberek is szánalmasan gyengék,hiába magasak



2017. ápr. 23. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Süt a kérdésedből a kisebbrendűségi komplexusod.

Ezek után csodálkozol ha azt hisszük hogy kompenzálni akarsz?

2017. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Mindenkinek jól áll ha izmosodik (lufi senki ne akarjon lenni), és nem gondolok ilyesféle kompenzálásra.
2017. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

a 170 cm még nem annyira alacsony, de amúgy sem mások, hanem magad miatt gyúrsz, nem?

Ne foglalkozz másokkal, csináld úgy, hogy jól érezd magad a bőrödben és kész. N

2017. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Csak olvastam egy kérdést,ahol nevetségesnek tutulálták azokat,akik 175 centi magasság alatt edzeni merészelnek..

Nem tudom,hogy érted,hogy a számol miatt?Nekem a teljesítmény kell

2017. ápr. 24. 00:00
 5/16 anonim ***** válasza:
magasvékony után jön az alacsonyvékony... :D
2017. ápr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok vékony.

De miért írtak ilyeneket abban a kérdésben?Az egy dolog,hogy valakinek nem tetszik külön-külön sem,ha valaki izmos vagy alacsony,egyben meg pláne nem..De ez már megvetés

2017. ápr. 24. 00:20
 7/16 anonim ***** válasza:

Azert, mert esetleg 1-2 embernek ez a velemenye nem jelenti azt, hogy a tulnyomo tobbsegnek ez.

Mindig lesznek olyanok, akiknek total mas a velemenye, mint neked, de ezen miert rugozol?

170 cm vagy, ezzel nem tudsz mit kezdeni. A testeddel igen. Jol teszed, hogy gyursz. Jobb, mintha igenytelen lennel. Ne torodj masok velemenyevel. Az igenyes alak nem csak a magasaknak all jol, ez egy baromsag, egyebkent soha nem hallottam meg ilyet.

2017. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Jaj cica... ha itt mindenki megsértődne, mert csúnyákat írnak róla, egész nap sírnánk.
2017. ápr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sz@r lehet az olyan élet, amiben online írogatók marhaságait veszi magára az ember, és abból von le téves következtetéseket, majd emiatt haragszik az egész világra. Torzult személyiségre utal.
2017. ápr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát... sokat kell még a konditerembe járnod, hogy el tudj viselni ilye dulva belemenéseket, mint az a vélemény, hogy a gyurmázó törpék funik.


Eriggy már ilyen hüleségekkel, no.

2017. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!