Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom azt, ha badoon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom azt, ha badoon letiltott valaki?

Figyelt kérdés
Egy csajt betetszikeltem és rá is írtam egy normális bemutatkozó levéllel, majd amikor felmegyek csak annyit látok, hogy az üzenetek közül eltűnt amit írtam és nem volt látható a csaj profilja sem,azok között akikra ráírtam.
2017. ápr. 23. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Lejjebb tilt.

Amúgy pontosan ez történik ha letiltanak.

2017. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi #1

Hmm, azért vicces ennyiért már rögtön tiltani, de mindegy.

2017. ápr. 23. 23:56
 3/9 anonim ***** válasza:

A badoon kár ismerkedni, a nagy része beképzelt pláza cica, hülye pitsák gyűjtőhelye.

A badoo is csak egy szenny oldal, ami szintén azt mutatja a világ felé, hogy a szép nőkért fizetni kell, ha már valaki népszerű.

2017. ápr. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A badoon úgy van, hogy ha ráírnak az emberre, de nem nyitja meg a beszélgetést, csak rányom, hogy "nem, köszi", akkor automatikusan tiltja az illetőt. Akivel nem akartam beszélgetni,annak én is nem, köszit nyomtam, és egyszer a profilomat nézegetve vettem észre, hogy az "emberek, akiket tiltottál" résznél ott van vagy 200 ember. Ezek voltak, akikkel nem kezdtem beszélgetést. Nem értem, ez mire jó. Lehet, később még kedvem lett volna akármelyikkel beszélni vagy mittomén.
2017. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Csak az a vicces, hogy akinek írtam még nem is egy ilyen beképzlet plázacica volt. Teljesen hétköznapi, átlagos 20 éves csaj. Aztán megtaláltam FB-n, nem írtam neki csak kíváncsiságból lecsekkoltam a profilját és ott is ugyanez az egyszerű, hétköznapi csaj, olykor már szürke kisegér benyomását keltve. Nem voltak pucsítós ribis kéep ami alatt 300 like van stb. Ebből is látszik, hogy 1-10-ig minden csajnak ugyanaz az elvárása.
2017. ápr. 24. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyen ez. Ha nem vagy neki szimpatikus, 2 lehetősége van. Nem válaszol, vagy töröl. Illetve van egy harmadik, ami a legkorrektebb lenne, de én még csak egyszer láttam ilyet, megírja, hogy nincs kedve beszélgetni.

Biztosan új vagy a társkeresők világában, ha régóta nyomnád, nem lepne meg a dolog. Szokj hozzá. Ennél azért tudnak cifrább dolgokat is művelni, tudnék mesélni.

Ez, amit írtál, ugye mindennapos, mint ahogy az is, hogy a beszélgetés félbemarad, onnantól nem válaszol, vagy töröl. Szerintem ilyenkor szoktak rátalálni a facebookomra, ahol vannak nem túl előnyös képeim is, és gondolom ezért. Badoos sztorim nekem is van, csajjal már viberen beszéltünk, randi is le volt dumálva, aztán egyszercsak eltűnt, pedig az utolsó üzenetet ő írta. Mivel ott már nem kapta meg a többi üzenetemet, küldtem neki sms-t a randi napján. Erre válaszolt, hogy le kell mondania, mert sokat kell tanulnia. Ennyit erről.

2017. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

#6

Én badoon megismertem valakit, lebeszéltük a randit, vártam már fél órája, jött egy sms, hogy bocs, ezért-azért (ide képzelj egy ótvar gagyi szöveget) , nem tudok menni. A másik még csak nem is írt, órákkal később magyarázkodott.

Ilyenek ezek a nők... Ja nem, várjál, ezek férfiak voltak, én vagyok a nő. Ennyit erről.

2017. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki nem olyan, aki elmenne, az úgy se tetszene neked utolsó. Gondolom az "áldott" szép fiúkra mozdulsz rá te is.
2017. ápr. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lol, a válasz mindenre megvan.

Barátom, nagyot tévedsz...

2017. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!