Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés úgy felkelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés úgy felkelni minden nap, hogy mások élik a te álmaidat?

Figyelt kérdés

Elégedetlen vagyok az életemmel, viszont ötletem sincs, hogy merre kezdjem a változtatást, hogy vajon mi tenne boldoggá.

Az egész azzal kezdődött, hogy a barátnőm néhány hónapja elhagyott 1 év együttélés után. Borzalmasan a padlóra kerültem azóta.

Egyedül élek, egy kisvárosban, szinte depressziós vagyok.

Az utcán járva, elképesztő, hogy mások élik azt amik az én álmaim: egy gyönyörű nő, aki szeret, és akit szeretek, egy stílusos normális autó, életcélok stb.

Én azon túl semmit nem tudok felmutatni, hogy eltartom magam, nem élek senki nyakán, és van egy normál állásom. (kopp kopp)

Nemrégiben jöttem rá, hogy hiába sóvárgok azonban egy lányért, alighanem bennem van a hiba. Miután megismerek valakit eltelik x idő, és szép lassan előjön belőlem a túlzott irányítás. (szinte szakmai ártalom, azt kell mondjam)

Kimondom: irigykedem azokra, akiknek összejött az élet.

képtelen vagyok boldog lenni, és folyton az kavarog bennem, hogy semmit sem értem el, semmim sincs, és senki vagyok. Túl sokat viszonyítom magam másokhoz.

Nincsenek barátaim, haverjaim.

Mi a megoldás erre?!

Sokat költök, hogy jól érezzem magam, nem spórolok, talán pont ezért nincs félretett pénzem, próbálom élményekkel megtölteni a gyászos kis életemet....

26/F



2017. ápr. 24. 08:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy folyamat az életében, amire eléri a céljait, ez azért fontos mert csak így fejlődsz, nem lehetsz örökké boldog, vannak mélypontok is az életben.
2017. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

ha tisztában vagy a hibáid egy részével, akkor tehetsz azért, hogy változtass rajtuk!


24F

2017. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Basszus, hagyd abba siránkozást. Ezek szerint viszonylag jól keresel, ne szórd el a pénzed, hanem tervezd meg a dolgaidat.
2017. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy mi a probléma, tegyél ellene. Tehát a párkapcsolat létesítésével nincs gond, hanem azzal, hogy irányítani akarod a másikat. Nagyon egyszerű, ne tedd ezt. Ha ez a munkáddal függ össze, akkor hagyd a munkahelyedet ott, ahol kell: a munkahelyeden.
2017. ápr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

...ahogy , hogy tudd élvezni a menyországot, meg kell járni a poklot...

A sors " feladatokat" ad számunkra, amíg nem oldjuk meg őket, újra és újra elénk dobja...te ebben örlődsz most, nézd kívülről egy kicsit önmagad és rájössz...

2017. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

ŐK nem a te álmaidat élik, hanem a saját életüket.

Kicsit vegyél visszább az egódból. Hiába költesz sokat, attól nem leszel se jobb, se boldogabb ember.

Nem tudom, hogy lehet elérni, hogy egy 26 éves embernek semmiféle emberi kapcsolta ne legyen, de szerintem azzal kellene kezdened.

2017. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

egó?

ember...egóm nulla...ha lenne, nem lennék depressziós nem gyanús?

hogy lehet elérni: így.

Kezdjem azzal..oké. hogyan. Odamegyek valakihez, helló, xy vagyok, leszel a haverom?!

a baráti kapcsolatok kialakításához ez a kor már késő.

2017. ápr. 24. 09:00
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

#7:

az első és legfontosabb, NE LEGYÉL PESSZIMISTA!

sosincs késő barátokat szerezni!

2017. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az önsajnálat nem jó semmire csak arra,ha már túl erős lesz utánna lépni fogsz.

Azt mondod mások élik az álmodat,ez nem igaaz mert te nem teszel érte semmit.

Depressziós leszel?azzal csak még rosszabb lesz. És még az állásodat is elveszíted. Barátnőt bárhol találni. Barátokat,nehéz de nem lehetetlen. Esetleg a munkahelyeden nincs szimpatikus ember,akivel elmehetnétek valamerre? Ez csak egy nehéz időszak az életedben,amiből tanulhatsz. És eldöntheted,hogy merre haladsz tovább.

2017. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem sokat teszek érte igaz. de azért nem mert mint írtam ötletem sincs az irányról, hogy merre kellene lépéseket tegyek.
2017. ápr. 24. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!