Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a baratod 2 ev utan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratod 2 ev utan is mindig felkoszonti az exet (szuletesnap, nevnap) sms-ben, te mit gondolnal?

Figyelt kérdés

Nagyon csunyan valtak el, az elsok voltak egymasnak es hat a baratom csinalt dolgokat...

A lenyeg, hogy a hetvegen megneztem a telefonjat, mert egy kicsit fura volt. Az exe irt, meg hozza azt, hogy nagyon kedves, hogy gondol ra, de nem szeretne tobb felkoszontest, megkerte, hagyja beken.

Ti ezek utan mit gondolnatok? Tulajdonkeppen ot, miattam hagyta el mikor meg egyutt voltak, bar a kapcsolatuk a veget jarta. Ti szolnatol? Eleg rosszul esik, de nem hiszem, hogy akarna tole barmit is.


2017. ápr. 24. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

szólj, hogy ez neked derogál!

ha felháborodik és hevesen reagál, az azt jelenti automatice, hogy van ott még valami érzelem. nincs lezárva minden.

ha le lenne, nem tartanák a kapcsolatot (sztem tuti h a köszöntéseken kívül is tartják)

"nem hiszed"

háhh a legnagyobb hiba amit elkövethetsz, ha naív vagy,. és hitegeted magad! járj utána!

2017. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En is a volt páromat felszoktam köszönteni szülétésnapjan,meg ő is engem.Én is párkaocsolatba vagyok,de abban semmi rossz nincs
2017. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Minek kell az embert előre eljeszteni?Kérdező ha te úgy gondolod hogy valami nem ok beszelj a pároddal.
2017. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én azt gondolnám, hogy az exe sokkal korrektebb mint Ő...

Nem tudta elfelejteni..., akkor keresi fel a másik felet...

2017. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem egyszer megcsalta ot, nem hiszem, hogy barmit akarna tole. :D Ebben biztos vagyok, en inkabb buntudatra gondoltam. A csaj borzasztoan huseges tipus, mar van neki is parja, a facebookon se ismerosok.

Az uzenetek ebbol altak:

Nagyon boldog szulinapot/nevnapot! Valasz: Koszonom szepen. Es most ez.

2017. ápr. 24. 14:33
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Szóval összejöttél egy csávóval, aki többször is megcsalta a barátnőjét, és most tövig rágod a körmöd, mert félsz, hogy téged is megcsal. Megérdemled...
2017. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eltertunk a kerdestol
2017. ápr. 24. 14:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a volt barátnőjét töbször is megcsalta,én nem nagyon biznék benne.
2017. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

ott a pont a 81 esnél

az összes nő rosszfiút akar, aki csak a kedvéért jó..na persze álmodj királylány :D

kutyából nem lesz szalonna.

aki meg normális srác, nem kell mert "unalmas"...

na szívjatok ki

2017. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Semmit nem gondolnék, egy kedves emberi gesztus valaki felé, aki régen fontos volt. A másik telefonjában engedély nélkül turkálás viszont nagyon is gusztustalan, szóval csak óvatosan, mert ha megtudja és kidob érte, igaza lesz.
2017. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!