Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy áll a szagokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy áll a szagokhoz párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Főleg akik együtt élnek -alszanak befújják magukat este dezodorral vagy nem különsebben zavar titeket? Csók előtt fogat mostok?

22F



2017. ápr. 24. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen figyelek, hogy illatos és ápolt legyek. Ahogy a párom is.

Este zuhany, utána dezodor. Parfümöt​ csak nappal használok.

A mindennapos szájápolás is alap. De azért nem mosunk fogat minden egyes csók előtt. :) Ahoz túl gyakran csináljuk. :)

2017. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Már rég nem lenne a párom, ha lefekvés előtt bármit magára fújna, kenne. Arra lenne szükségem, akkor egy drogériát veszek feleségül.
2017. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Lefekvéskor, fürdés után már nem fújjuk be magunkat, de odafigyelünk a higiéniára. Reggeli csókolózás előtt viszont szigorúan fogmosás, előtte csak egy picike csukott szájas szájrapuszi ébredéskor.
2017. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

este dezodor? normális vagy te?


ha nem tudnám elviselni a szagát, akkor nem lenne a párom.

2017. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Este dezodor igen. Egyedül élek évek óta még is este be fújom magam mert zavar a testszag. Nem tudom mi nem érthető ezen?
2017. ápr. 24. 17:47
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem alap, hogy fürdés után dezodorálok. Azt hittem másoknak is ilyen természetes dolog ez.
2017. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

#6 nehogy azt hidd..

ismerkedtem egy csajjal, szóba került a dezodor és fürdés téma, ő pl nem használ semmi dezodort soha, és fürdeni is vagy sima vízzel, vagy szappannal szokott.

hát érdekes szagok lehetnek ott az biztos.

én el nem tudnám képzelni, hogy egy augusztusi 35 fokos kánikula után ha megfürdök, akkor nem használok dezodort.

olyankor 10 perc alatt ugyan úgy leizzad az ember, és izzadásgátló nélkül meg is büdösödik ez idő alatt.

2017. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

#7, azta, az elég meredek...

Én attól is kivagyok, ha edzés előtt nem tudom befújni és/vagy kenni magam, pedig büdösödős sem vagyok.

2017. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Nekem alap, hogy nem használok dezodort fürdés után. Szerencsétlen bőröm legalább éjszakára nem mérgezem. Ja, és reggelre nem vagyok büdös. Ha a párommal alszok sem, pedig még friss kapcsolat. Viszont azt szeretem, ha a férfinek van egy kis "szaga". :D

N

2017. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Este zuhanyzás, fogmosás este-reggel, hetente kb. 2X hajmosás (nő vagyok).Este nincs spray, szőrtelenítek, és nem is vagyok izzadós. Nyáron reggel is zuhany, és persze reggel spray (golyós) és parfüm, szolíd illattal.

Én használok éjszakai hidratáló krémet,ennyi.

2017. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!