Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotokkal kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van olyan amit tudtok a múltjával kapcsolatban és az zavar is titeket? Próbáltátok elfogadni de nem ment? Nem csalódtatok benne?
2017. ápr. 24. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Csalódtam benne, de elfogadtam, mivel az a múltja, akkor történt, mikor még nem ismertük egymást, és nem megcsalás, vagy hasonló elfogadhatatlan dolgot tett, csak olyasmit, amit nem néztem ki belőle.
2017. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem terveznêk vele !
2017. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már az elején tudtam, amikor még nem terveztünk komolyabbat, hogy régen nagy nőcsábasz volt, ivott, s a kábítószert sem vetette meg. Nagyon nehéz volt megbarátkoznom ezzel, de látom, hogy már nem az az ember. Úgy gondolom, elég jól ismerem és bízom benne, hogy valóban jó úton marad, Velem.
2017. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs. Olyan múlttal rendelkezik a párom, amiben nincs zavaró dolog a számomra.
2017. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!