Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Amikor ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Amikor ismerkedtek egymással mennyi idő után osztotok meg egymással szexuális dolgokat?

Figyelt kérdés
Tehát gondolok itt szexi fotokra, izgató beszélgetésekre, szimplán a másik szexuális életéről való kiváncsiságra. Ismerkedéskor (akár neten is) mennyi idő utan kerülnek szóba ezek a témák?
2017. ápr. 25. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ a partner mennyire vevő a témára

de én még neten szoktam erről beszélni, de persze még sok más fontos dologról is! pár óra, pár nap...attól függ hogyan indul a beszélgetés és hogyan halad


24F

2017. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Relatíve hamar. Egy érett, felnőtt embernek nem probléma ilyesmiről beszélni, és a szexualitás nekem eléggé fontos dolog egy kapcsolatban.
2017. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hamar, de pont az ellenkezője miatt. Hátha találok egy prűd pasit, vagy egy aszexuálisat.
2017. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszabb ***** válasza:
25%
Szeretek a szexualitással/szexualitásról poénkodni. Ebből leszűröm, mennyire nyitott, vagy prűd (álszent) a csaj. Amelyik nő hangoztatja, hogy a szexualitásról beszélgetni, viccelődni ciki/kínos/parasztság, az számomra nem nő, hanem csak egy éretlen kislány.
2017. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Amelyik nő nem érti a szexuális töltetű poénokat és nem megfelelően reagálja le, az kuka. Nyilván nem ajtóstól rontok a házba, de szeretem viszonylag hamar tudatni vele, hogy mint nőre gondolok, nem haverra. Szexi fotók? Neten soha. Max, ha már járunk, akkor csere-bere.
2017. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fotokat nem osztok meg, a szexchat engem nem izgat, de beszelgetni a szexrol, eloben flortolni siman tudok hamar is.
2017. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a szexuális poénok teljesen beleférnek vionylag hamar. Ettől még nem gondolom furcsa perverznek, vagy hogy csak mrgdugni akar. Beszélgetni is lehet róla, deén mondjuk nem hozom a témát, maximum terelem ha az a célom.

De ha csak atról beszélsz az nagyon nem szimpi

2017. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerkedés, hanem szimpla beszélgetés, akkor is simán beszélgetünk, poénkodunk róla. Felnőtt emberek vagyunk, egészséges szexualitással, nem értem sokan miért hiszik egyből, na ez biztos csak dugni akar. Amúgy is, nagyon jó beszédtéma. N
2017. ápr. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!