Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendszeresen elalszom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen elalszom a szexpartnerem karjaiban. Ez félre érthető?

Figyelt kérdés

Úgy hetente találkozunk. Amikor kidőlünk, ő csak a hátán fekszik. Engedi, hogy hozzá bújjak (nem ölel vissza.) Pár perc és el is alszom. Így vagyunk még kb egy órát, felet, aztán megyek.

Nem érzek iránta semmit, csak sokat vagyok egyedül és jól esik.

Ez félre érthető?


2017. ápr. 25. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy , vagy pasi?
2017. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyébként nem nagyon keresed, érthető, hogy a magányosság miatt csinálod.
2017. ápr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt nem érti félre hogy szexelsz vele akkor valószínűleg már nem ezen fog problémázni.
2017. ápr. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy, teljesen természetes, kielégülés után minden férfi aludna egyet. Sokáig azt hittem, ez férfi tulajdonság, és a nők nem ilyenek. Aztán megtapasztaltam, hogy a nagyon alaposan kielégített nő is aluszékony... :)

Azóta együtt vagyunk.

2017. ápr. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem. ez hozzá tartozik.

olyankor az ember páró órára, vagy éjszakára elhiszi, hogy van partnere, és jól esik más közelsége.

aztán ha búcsúztok, akkor beck to the office, és vissza a valóséágba, ahol egyedül vagy.

2017. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!